Leigh-Anne z Little Mix rozpoczyna solową karierę – Posłuchaj singla „Don’t Say Love”Leigh-Anne z Little Mix rozpoczyna solową karierę –

Leigh-Anne z Little Mix przedstawia debiutancki singiel „Don’t Say Love” wraz z towarzyszącym utworowi teledyskiem.

Słuchaj „Don’t Say Love”


 
Utwór daje przedsmak odrodzenia Leigh-Anne jako solowej artystki. „Don’t Say Love” przedstawia oblicze wokalistki, którym w końcu jest gotowa się podzielić. Wyprodukowany przez Jona Belliona i Pete’a Nappi numer, którego współautorką jest Aldae, łączy gładki wokal Leigh-Anne z wysokoenergetycznym, garażowym bitem, zawierając także odniesienia do czarnej muzyki.

Zobacz na YT
 
„Don’t Say Love” opowiada o tym, że nie szukam już zewnętrznego potwierdzenia i odzyskałam pewność siebie oraz poczucie własnego „ja” w świecie, w którym często czułam się niezrozumiana i niesłyszana. Klip jest wizualnym odzwierciedleniem mnie odnajdującej swój głos. Cieszę się, że mogę kontynuować przygodę ze swoją pierwszą miłością, muzyką – wyjaśnia Leigh-Anne.
 
Teledysk do „Don’t Say Love” wyreżyserował Emil Nava. Na ekranie śledzimy porywającą podróż Leigh-Anne. Przemierzając tętniące życiem ulice, zostajemy wciągnięci w wewnętrzną walkę, w której artystka lawiruje między rzeczywistością a fantazją, badając złożoność miłości. Z każdą kolejną sceną Leigh-Anne zbliża się do odnalezienia siebie. Zaczyna się od odsłonięcia warkoczykowej rzeźby, a kulminacją jest potężny moment reprezentujący koniec starego rozdziału i początek nowego, a tym samym odrodzenie Leigh-Anne jako solowej artystki.
 
Leigh-Anne dorastała skoncentrowana na byciu gwiazdą popu. W 2011 roku powstał zespół Little Mix. Reszta tej jest oczywiście historią. Jedenaście lat później Little Mix są jedną z najlepiej sprzedających się dziewczęcych grup wszechczasów, a także jednym z najlepiej sprzedających się brytyjskich zespołów, z ponad 75 milionami sprzedanych płyt na całym świecie, 6 brytyjskimi platynowymi albumami i ponad 15 miliardami streamów.

Słuchaj „Don’t Say Love”