FONOS (Gibbs, Felipe, GMB) powracają z singlem „Moonwalk” z nowego albumu „11:11″

Rapowa supergrupa prezentuje nowy utwór, z teledyskiem z udziałem słynnego aktora Janusza Chabiora. Singiel jest pierwszą zapowiedzią planowanego na czerwiec 2023 albumu „11:11″.
Blisko dwa i pół roku po premierze albumu „Mantra”, zespół Fonos w składzie: Felipe, GMB, Gibbs wraca z nowym wydawnictwem! Sprawdźcie koniecznie pierwszy po przerwie singiel rapowej supergrupy, zapowiadający płytę „11:11″.

„Moonwalk” to świetny, przepełniony emocjami utwór. Mocne, wyraziste zwrotki GMB oraz Felipe podbija doskonały refren Gibbsa. Całość podkreśla mroczny teledysk z aktorem Januszem Chabiorem („Służby specjalne”, „Kobiety mafii”, „Ślepnąc od świateł”, „Polityka”) w roli głównej. Sprawdźcie singiel i wbijajcie po limitowany preorder albumu „11:11″ na dopehouse.pl.

Singiel w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/fonosgibbsmoonwalk

Teledysk: Zobacz
„Lustrzana godzina 11:11 zwiastuje nowy początek…”

Zespół Fonos wraca z nowym wydawnictwem! Album „11:11″ utrzymany jest w unikalnym stylu, który Fonosi wypracowali sobie przez lata. Surowe, bezpretensjonalne linijki od GMB oraz Felipe podkreślają melodyjne refreny Gibbsa, nadając utworom niepowtarzalny klimat skłaniający słuchaczy do refleksji. Jak mówią sami artyści: To spostrzeżenia i tematy, które pisze samo życie, nie znajdziecie tu pustych wersów traktujących o konsumpcyjnych „dobrach” świata w którym obecnie żyjemy.

Za zdecydowaną większość produkcji na albumie odpowiada Gibbs, nie zabrakło jednak kilku bardzo ciekawych bitów od MTI. „11:11″ to pozycja absolutnie obowiązkowa dla fanów „Mantry” i „Lidokainy”!