Brave nagrał nowy singiel. Słuchaj „Memories”

Brave, zdobywca potrójnej platyny, przedstawia nowy utwór zatytułowany „Memories”. Piosenka opowiada o dawnym związku i dobrych wspomnieniach. Brave przypomina słuchaczom, że dobre wspomnienia mogą mieć wielką moc i wnoszą wiele dobrego w pracy i samorozwoju. Utrzymany w klimacie EDM numer nosi wszelkie znamiona wakacyjnego hitu. Przyjemne, nostalgiczne dźwięki, połączone z ciepłym bitem i energicznymi dźwiękami gitary oraz dropami, przenoszą słuchacza w świat wakacyjnych wspomnień i przygód, które każdy z nas kiedyś przeżył.

Słuchaj „Memories”


Singiel jest debiutem Brave w barwach Warner Music SEE.


Brave to Wojciech Gryglewicz, DJ i producent urodzony w Warszawie. Od najmłodszych lat pasjonował się muzyką. Jako producent specjalizujący się w muzyce tanecznej działa od 2011 roku, a od 2014 roku pracuje też jako DJ.


Jego śmiały cover „I Just Called To Say I Love You”, w którym zmierzył się z wielkim przebojem Steviego Wondera, przyniósł mu ogromny sukces, podbijając stacje radiowe i telewizyjne w Polsce.


Singiel ukazał się nakładem C-Wave Records i pokrył się w Polsce podwójną platyną (ZPAV). W 2019 roku Brave odniósł kolejny sukces, tym razem z przeróbką „Flames Of Love”.

Zobacz na YT