HUGEL, BLOND:ISH i Nfasis przedstawiają reggaetonowy hit „Tra Tra” w klubowej wersji!

Po serii indywidualnych wydawnictw, HUGEL i BLOND:ISH połączyli siły
z gwiazdorem reggaetonu Nfasisem. Efektem kooperacji jest singiel „Tra Tra”, który latem zdążył już zdominować parkiety od Circoloco po EXIT Festival.

Słuchaj „Tra Tra”

Wspólna piosenka trojga artystów to klubowa wariacja uwielbianego oryginału Nfasis. Na unikatowy styl singla składają się brzmienia latin houseafro house i porywający taneczny beat. „Tra Tra” to niezmiennie faworyt DJ-ów, który rozpala parkiety i systemy dźwiękowe na całym świecie.

HUGEL odcisnął swoje piętno na wszystkich głównych platformach radiowych, klubowych i streamingowych. Francuski artysta, zacierając granice między przyjaznym radiem a klubowymi bangerami, został doceniony przez DiploFISHERA czy Robina Schulza. Obecnie z ponad miliardem streamów, wieloma złotymi i platynowymi płytami, HUGEL może pochwalić się imponującą liczbą 6,5 miliona miesięcznych słuchaczy500 tysiącami followersów w mediach społecznościowych i zawrotną liczbą ważnych wydawnictw w barwach wytwórni Toolroom RecordsInsomniacDefected(D4DANCE)Spinnin’ Repopulate Mars.

Zobacz na YT

BLOND:ISH to uosobienie określenia „wszechstronnie utalentowana”. Dała się poznać na takich polach, jak produkcja muzyczna, zarządzanie wytwórnią czy aktywizm na rzecz środowiska. Jest również cenioną współpracowniczką, która dodała swoją charakterystyczną mieszankę  house’u i techno, aby przekształcić oryginał Nfasisa w jeden z największych hymnów lata. BLOND:ISH z łatwością przekracza granice i wypełnia luki, co zapewniło jej 50 milionów streamów i ponad milion dwieście tysięcy słuchaczy miesięcznie na Spotify. Jako DJ-ka podczas ponad 200 występów, w tym na festiwalach Coachella, Ultra, EXIT i Sonus, niezależnie od tego, czy działa w trybie afro house, 80s disco, psychodelicznym, czy też prostym techno, gwarantowała sety nastawione na dobrą zabawę, pozytywne i pięknie rytmiczne.

Gwiazdor reggaetonu, Nfasis, znalazł się w centrum uwagi po tym, jak jego oryginalna wersja utworu „Tra Tra” zdominowała rozgłośnie radiowe w Ameryce Łacińskiej, a singiel pokrył się złotem w Stanach Zjednoczonych. Po premierze utwór „Tra Tra” zainspirował wiralowe wyzwanie na TikToku i szybko doczekał się serii remiksów i przeróbek. Poza tym przebojem, dorobek Nfasisa to także kilka innych złotych i platynowych płyt, jak również współpraca z takimi międzynarodowymi gwiazdami, jak J Balvin i Bad Bunny. Hit Nfasisa „Lento” towarzyszył słynnemu występowi Jennifer Lopez podczas show w przerwie meczu Super Bowl LIV.

Jego nowa współpraca z HUGELEM i BLOND:ISH pokazuje, dlaczego jest jednym z najbardziej ekscytujących talentów w muzyce latynoamerykańskiej.

Najlepsze utwory HUGEL zebrane na jednej playliście!