ZESPÓŁ CÓRY – KONCERT NA ŻYWO W CZWÓRCE  

28 października, radiowa Czwórka zaprasza  na koncert polskiego duetu Córy – czyli  Katarzyny Tontor i Natalii Hoffmann – Pawlak. Zespół debiutował w audycji „Będzie Głośno!” – a teraz w programie Damiana Sikorskiego zaprezentuje na żywo materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Idziemy po swoje”. Transmisja ze studia koncertowego Czwórki rozpocznie się po godz. 18.00  na Facebooku, kanale YouTube Czwórki oraz na stronie internetowej czworka.online

Córy – to żeński duet wokalny z Poznania, który w swoich klimatach muzycznych prezentuje unikalną mieszankę hip hopowych beatów i soulowych harmonii. Katarzyna Tontor i Natalia Hoffmann przy tworzeniu debiutanckiego albumu „Idziemy po swoje” dzieliły się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami z perspektywy muzyka, matki, żony, przyjaciółki, osoby wchodzącej w dorosłe życie. To muzyczny obraz rzeczywistości, z jaką mierzy się współczesna kobieta. Nowoczesne brzmienie w połączeniu z nostalgią lat ’90 to dominujące utwory na płycie artystek. Na krążek składają się też wydane wcześniej single takie, jak: „Palo Santo”, „Morele bax”, „Ciastko” czy „Suszy”. Ostatni z nich oparty jest na hip hopowym bicie z charakterystycznym fletem. 

Debiutancka płyta ukazała się pod koniec czerwca 2022 roku. Znalazło się na niej 17 utworów – są dostępne w serwisach streamingowych.

Córy zagrają 28 października, po godz. 18.00 w Czwórkowej audycji „Będzie głośno!”. Transmisja dostępna będzie na stronie internetowej stacji, kanale YouTube Czwórki oraz na Facebooku.  

  • Koncert odbędzie się w Czwórkowym studiu koncertowym. 
  • Strona internetowa Czwórki