AGE CONNECT – Power of Devotion – premiera albumu 

Zespół AGE CONNECT to to polsko-niemiecki projekt, który w nowym składzie działa od sierpnia 2021.

Oryginalnie był to niemiecki zespół popowy z latach 80-tych, założony przez Petera (perkusja i teksty) i Thomasa Surraya (bas) wraz z Frankiem Treppmannem (gitara). Później do zespołu dołączyli Bernd Goratsch (klawisze) i Molly Molotov (wokal). Razem koncertowali w Niemczech, Holandii, krajach Beneluksu i Polsce.
1990 zespół zakończył swoją działalność, pozostawiając wyprodukowany longplay z 8 utworami, które nigdy nie zostały opublikowane.

Po 30 latach Peter Surray rozpoczyna swój come back.

Aktualny skład to:

Sylwia Wysocka (wokal), Tomek Łabanowski (gitary), Ansgar Gusinde (instrumenty klawiszowe) i Peter Surray (perkusja, teksty).

Produkują popowo – taneczne piosenki w klimacie lat 80., które zostaną zaprezentowane światu 14 października 2022 roku.

Gościnnie pojawia się Marlena Rutkowska na linii basowej oraz na gitarach solowych Martina Koehmstedta.

Na płycie znajdzie się 12 zróżnicowanych piosenek.

Będą to utwory taneczne, ale pojawi się również jedna piękna ballada oraz jeden rockowo-soulowy utwór. Niespodzianką dla polskich odbiorców z pewnością będą dwa bonusowe numery po polsku!

Zaplanowana jest również trasa koncertowa.

Pierwszym singlem była piosenka Cause We Are Young, która na YouTube ma ponad 147 tysięcy wyświetleń. Videoclip najchętniej oglądany jest jest w Polsce, Ukrainie, Hiszpanii, Niemczech oraz we Włoszech.

Tytułowy singiel Power of Devotion pojawił się w ponad 40 rozgłośniach w Polsce i za granicą oraz przez dłuższy czas utrzymywał się na wielu listach przebojów, a na YouTube ma ponad 400 tysięcy odsłon.

Album pojawi się na 7 rynkach, a dystrybucją zajmie się AMAZON.

Sylwia Wysocka była uczestniczką The Voice of Poland oraz Bitwy na głosy.
Wokalistka występowała między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi, Teatru Powszechnego w Łodzi i Teatru Śląskiego w Katowicach. Aktualnie jest studentką Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku wokalistyka estradowa.

Zapraszamy na premierę i do wspólnej zabawy!