Anne-Marie nagrała nowy singiel!

Niezwykła Anne-Marie, która zachwyciła polską publiczność swoim występem na Kraków Live Festival 2022, nagrała nowy singiel. Utwór „PSYCHO” powstał we współpracy z Aitchem.

Zobacz na YT

Piosenka powstała podczas warsztatów pisarskich, w których poza Anne-Marie udział wzięli GraceyHenry Tucker (Clean Bandit), Tom MannAitch oraz BillenTed (KSIRaye), który także odpowiadał za produkcję. Utwór opowiada o odzyskaniu kontroli po zerwaniu ze zdradzającym eks.

Oficjalny teledysk, który wyreżyserował Samuel Douek (Little Mix) to opowieść o siostrzeństwie. W klipie, główna bohaterka (w tej roli Anne-Marie), pomaga grupie kobiet zemścić się na tym samym, podstępnym mężczyźnie (w tej roli Aitch), poprzez sabotowanie kolejnych randek.

To piosenka zainspirowana moimi osobistymi doświadczeniami. Byłam kiedyś w sytuacji, w której facet, z którym się spotykałam, wpędzał mnie w poczucie winy, gdy podejrzewałam, że mnie zdradza, co zresztą było totalnie słabym zagraniem. To nie było w porządku. Ten numer dedykuję więc wszystkim, którzy byli w podobnej sytuacji – opowiada Anne-Marie.

Dla Anne-Marie nadchodzi nowa era. Urodzona w Essex gwiazda przez ostatnie miesiące zajęta była pracą nad nowym albumem. Ponadto, artystka niedawno współpracowała z K-popowym zespołem Seventeen przy utworze „WORLD”, a także z piosenkarzem i aktorem Diljit Dosanjh przy „Peaches”.