Minelli nagrała nowy przebój

Minelli dorzuca do kolekcji kolejny przebój
Posłuchaj nowego singla pt. „Confused”

Zobacz na YT

Po wakacjach wypełnionych koncertami, Minelli wraca z nowym singlem zatytułowanym „Confused”. Piosenka powstała w Szwecji podczas jednej z wielu międzynarodowych sesji muzycznych, w których wokalistka uczestniczyła w tym roku.

Napisałam „Confused” z dwójką pięknych ludzi podczas sesji w Szwecji. Próbowaliśmy uchwycić uczucie, którego być może każdy z nas doświadczył przynajmniej raz w życiu, kiedy osoba, którą kochasz sprawia, że czujesz się zdezorientowany i nie wiesz jak się zachować, jaką decyzję podjąć – odejść czy czy zostać – wyjaśnia Minelli.

Minelli napisała i wyprodukowała utwór z pomocą utalentowanego zespołu, w którego skład weszli Oliver Landin i Hanna Lilliecreutz.

Luisa Ionela Luca, lepiej znana jako Minelli, to rumuńska piosenkarka i autorka tekstów, jedna z najpopularniejszych artystek w Europie Wschodniej. W 2021 roku Minelli wydała międzynarodowy przebój „Rampampam”. Singiel podbił liczne listy przebojów m.in. Global Shazam (5. miejsce), Global Dance (1. miejsce), a także świetnie poradził sobie w Ukrainie (1. miejsce), Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii i Szwajcarii, jak również na rynku greckim, węgierskim oraz na Bałkanach. Piosenka trafiła do zestawień Apple Music i Spotify w krajach nadbałtyckich, Ukrainie, Polsce, Kanadzie i Francji. W tym samym roku ukazał się remiks nagrania „Nothing Hurts” Minelli, który przygotował sławny holenderski DJ i producent, Afrojack. Nagranie również odniosło międzynarodowy sukces, m.in. w Polsce, Bułgarii, Ukrainie czy Węgrzech. Minelli to również wzięta autorka piosenek (m.in. INNA, Sean Paul – „Up”). Rumuńska gwiazda może ponadto pochwalić się co najmniej kilkoma nagrodami, w tym Electronic Dance Artist of the Year (2019) czy International Breakthrough (2021).

„Confused” to nowy singiel wokalistki, który z miejsca spotkał się z ciepłym przyjęciem, szczególnie w Europie Wschodniej, gdzie Minelli ma status supergwiazdy.