Jovani nagrał przebój o miłości

Jovani, jeden z najbardziej wpływowych litewskich DJ-ów i producentów, wydał swój piąty singiel pt. „Running Heart”.

Zobacz na YT

„Running Heart” to miłosny hymn z tanecznym motywem. Jovani napisał i wyprodukował utwór z pomocą wieloletniego współpracownika NOTSOBAD oraz niemieckiego wokalisty, Chrisa Crone’a.

Z wielką radością przedstawiam Wam mój nowy singiel „Running Heart”. To wpadający w ucho, radosny utwór, który zachęca ludzi do podniesienia rąk i przeżywania najlepszych jesiennych weekendów. Piosenka przypomina również, że miłość jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu – opowiada artysta.

Singlowi „Running Heart” towarzyszy kolorowy teledysk, który powstał w sierpniu tego roku podczas jednego z największych litewskich letnich festiwali muzycznych. Wideo premierowo zostało zaprezentowane w programie „Good Morning, Lithuania” litewskiej telewizji LTR. Oczywiście klip można znaleźć też na kanale YouTube Jovaniego, który ma 109 tysięcy subskrybentów.

Jonas Nainys-Jovani, jak naprawdę nazywa się Jovani, to światowej sławy litewski DJ, producent muzyczny, prezenter radiowy i osobowość telewizyjna. Ma ponad 420 tysięcy fanów w mediach społecznościowych, a jego teledyski zgromadziły 115 milionów odsłon na YouTube. Rozgłos przyniosła mu audycja radiowa w ZIP FM, „Jovani At Club”, w której przeprowadzał wywiady z takimi sławami, jak Tiësto czy David GuettaJovani jest także członkiem duetu Radistai, który ma swój festiwal muzyczny, programy telewizyjne i radiowe.

Solową karierę Jovani rozpoczął w 2018 roku singlem „Keep it to Myself”, Utwór powstał we współpracy z wokalistką Jazzu i dotarł do 2. miejsca listy przebojów stacji RMF.

Pierwszy singiel Jovaniego dla Warner Music, „Be Right Back”, został okrzyknięty w Litwie wakacyjnym przebojem 2021 roku. Zaraz po premierze utwór dotarł na szczyt litewskiego zestawienia Trending Now w serwisie YouTube i utrzymywał się na niej przez ponad 3 tygodnie z rzędu.

Kolejny utwór, „Save Me from Myself”, okazał się radiowym hitem nie tylko w Litwie, ale i w innych nadbałtyckich krajach. Piosenka dotarła do 8. miejsca litewskiego zestawienia airplay (najczęściej słuchanych piosenek w radiu) i często była prezentowana w rozgłośniach w innych krajach nadbałtyckich. Singiel trafił na playlisty New Music Friday w Danii, Islandii czy Finlandii, a także na playlisty Topsify. Jego ostatni numer, „You Make Me”, znalazł się w top 10 litewskiego airplay.