ALFIE TEMPLEMAN prezentuje singiel „Colour Me Blue”!

Zobacz

„Piosenki Templemana to świetne melodie… Obserwujcie go uważnie” – The Sunday Times Culture

„…wkrótce będzie wschodzącą międzynarodową gwiazdą” – British Vogue

Alfie Templeman, 19-latek nazywany ikoną pokolenia, opublikował nowy singiel zapowiadający jego debiutancki album „Mellow Moon”. O utworze, który wyprodukowali wspólnie Alfie i Kieran Shudall z Circa Waves, Alfie mówi: „Colour Me Blue” to piosenka miłosna o fali przepływającej przez ciebie, którą czujesz, gdy się zakochujesz”.

Alfie niedawno zakończył swoją pierwszą trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie, która obejmowała wyprzedane koncerty w Manchesterze, Bristolu i Brighton, a także największy do tej pory koncert muzyka w londyńskim Shepherds Bush Empire. W tym ostatnim uczestniczył nowy fan Alfiego, piosenkarz Lewis Capaldi. W czerwcu Templeman zagra w Melbourne i Sydney, jednocześnie wspierając The Wombats podczas ich trasy koncertowej po Australii.

Pierwszy singiel Alfiego, „Like An Animal”, pojawił się w 2018 roku i od tego czasu muzyk ugruntował swoją pozycję ikony młodego pokolenia. Alfie, który łączy estetykę niezależnego artysty i chłopaka z sąsiedztwa, to niezwykle muzykalny samouk grający na jedenastu instrumentach. Templeman ma też duży wkład w produkcję swojego albumu „Mellow Moon”.

W 2021 ukazał się mini-album Templemana „Forever Isn’t Long Enough”, który zyskał świetne recenzje:

„Najlepsze 30 minut muzyki, jakie dostaliśmy w tym roku”, Dork – 5*

„Cud-chłopak z Bedfordshire eksperymentuje i nagrywa wyraziste letnie utwory. Uniwersalny przypływ optymizmu na nadchodzące lepsze dni.”, NME – 4*

„Jeśli nie jesteś jeszcze fanem Alfiego Templemana, wkrótce będziesz”, CLASH – 8/10

Płyta Alfiego Templemana, „Mellow Moon”, ukaże się 27 maja.