Ewa Farna świętuje 15 lat na scenie! Sprawdź nowy singiel i niezwykły klip „Wersja 2.0”

Ewa Farna obchodzi 15-lecie pracy scenicznej, świętując je w najlepszy możliwy sposób, czyli dzieląc się z fanami nowym singlem i teledyskiem. „Wersja 2.0” to wyjątkowy, wzruszający utwór i klip, w którym artystka spotyka się z samą sobą, kiedy miała 13 lat! 
 
Jak mówi Ewa Farna„Interesujące jest dla mnie, czy ta nastoletnia Ewa chciałaby się ze mną zaprzyjaźnić. Może stałam się przez te lata kimś, z kim by nie była w stanie dojść do porozumienia? Czy cały czas byłam wierna swoim przedsięwzięciom, marzeniom, ideałom?  Co mam sobie do powiedzenia? Czy młoda Ewa doceniłaby ścieżkę, którą przeszła jej dorosła odsłona? Ważne jest bycie w kontakcie ze swoją małą wersją w sobie, myślę że pomaga nam to utrzymać siebie w tej najczystszej, najprawdziwszej i najbardziej szczerej formie. Co bym tej małej Ewie przekazała? Tyle chce powiedzieć, aż nie mowie nic, jak śpiewam w piosence. Może właśnie w tym życiu najfajniejsze jest, że nie wiemy co nas czeka, może przed nami jeszcze ta najlepsza jego cześć?”  Symboliczny moment spotkania obu wersji Ewy Farnej został osiągnięty w teledysku dzięki technologii face replecement, dzięki niej artystkaspotka się z samą sobą z okresu, kiedy była nastolatką.

Cytując artystkę:
„To czasowo i finansowo najtrudniejszy teledysk, który kiedykolwiek nagrywałam, sama cześć przygotowawcza trwała pół roku” „Wersja 2.0” to trzeci singiel z nadchodzącej płyty „Umami”, której premiera już w styczniu. To  swoisty bilans i celebrowanie 15-lecia na scenie dla Ewy i jej fanów. 

Posłuchaj

Pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa było „Ciało”, poruszające tematykę ciałopozytywności. Utwór został znakomicie przyjęty przez słuchaczy, a klip odbił się bardzo szerokim echem w mediach, na nowo prowokując dyskusję o tak istotnym zagadnieniu. Singiel „No Nie”  był kolejnym statementem Ewy Farnej, dotykającym nie mniej ważnego zagadnienia – zdrowia psychicznego i sztuki mówienia „nie”.


Ewa Farna to artystka kompletna – jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Jej silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie. To znana wojowniczka poruszająca tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół, zdrowia psychicznego, naturalności a często to wszystko z dystansem i humorem. 

ZAMÓW ALBUM W PREORDERZE