KA$HELL: dziś premiera debiutanckiego albumu KA$HELL i teledysku do utworu WK*RW

Trzecim singlem promującym debiutancki album zespołu Ka$hell jest utwór WK*RW. Klip, który wyreżyserował i zrealizował Przedmarańcza można obejrzeć pod tym linkiem:  

Kashell to zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama (Von Marszala) Marszałkowskiego. Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej. W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu. Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają dziewięć albumów studyjnych, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować. Wspólny projekt z AbradAbem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy.

Pierwszy klip „Chłopak” można obejrzeć tutaj: 

Drugi klip „Do Przodu” można obejrzeć tutaj: 

Na płycie pod tytułem „Ka$hell” znajdzie się 10 utworów.  Producentem muzycznym płyty jest zespół Kashell i Marek Dulewicz.

Tracklista:

1. Kalifornia

2. Wkurw

3. Chłopak

4. Plask

5. Do Przodu

6. Kickflip

7. Ściemniać

8. Nie

9. Rondo

10. Momenty

Zespół będzie promował album również na koncertach:

03.12 Klub Kwadrat, Kraków

04.12 Klub Studencki Spirala, Gliwice

12.12 Stary Klasztor, Wrocław

16.12 Art Kombinat, Monopolis, Łódź

Album do kupienia:  https://bit.ly/3jYVW2T

Album dostępny w serwisach streamingowych: https://ffm.to/kashell_wkrw