CZWÓRKA NA DRUM BASSTION FESTIVAL 2021

Reporterzy Czwórki wyruszają na muzyczną imprezę czerpiącą swoją magiczną atmosferę z Twierdzy Srebrna Góra. Drum Basstion Festival 2021, bo o nim mowa, odbędzie się 13 i 14 sierpnia. Relacje z wydarzenia przez cały weekend do usłyszenia w audycjach muzycznych Czwórki.

Drum Basstion to grupa znajomych z Dolnego Śląska, zafascynowanych muzyką, chcących bawić się nią i przez to  promować swój region, a jej flagowym projektem jest Drum Basstion Festival. Impreza skupia artystów takich nurtów muzycznych jak Ska, Reggae, House, Drum and Bass i Techno. Scena festiwalu w tym roku ugości m. in. takie gwiazdy jak Klaudia Gawlas, Mesajah, Koniec Świata czy Catz ‘n Dogz. Poza słuchaniem muzyki każdy uczestnik będzie mógł spróbować również jej tworzenia. Znajdzie się też czas na jogę, spotkanie z podróżnikiem, rękodzieło i zwiedzanie twierdzy.

Reporterzy Czwórki – Oliwia Krettek  i Kuba Piątkowski będą śledzić wydarzenie na miejscu. Relacje na żywo 13 sierpnia w audycjach: „Będzie Głośno”, „Rock Blok” oraz 14 sierpnia w „Prywatce”. O festiwalu będzie można usłyszeć także przez cały weekend w „Wiadomościach Czwórki” oraz w poniedziałkowej audycji porannej  „Pierwsze słyszę”.

Czwórka Polskie Radio jest patronem medialnym Drum Basstion Festival 2021.