BAASCH: release party albumu „NCRMX”!

Minął rok od premiery albumu „Noc”. Baasch zebrał za niego fenomenalne recenzje, był nominowany do Olśnień Onetu i Odkryć Bestsellerów Empiku. Zdobył także za ten album Fryderyka. Płytą zachwycili się nie tylko dziennikarze i fani, ale też artyści, którzy na zaproszenie Baascha wzięli udział w projekcie „NCRMX” – nowej odsłonie opowieści o Nocy. 

Baasch: Nie chciałem wydawać zwykłej płyty z remixami, na której słuchacz znajdzie po prostu bardziej taneczne wersje utworów z mojego albumu. Zależało mi na „spotkaniu” z bardzo różnymi artystami, wielu z nich to moi znajomi, inni moi idole. Jestem zaszczycony, że ten projekt powstał. „NCRMX” otwiera kolejny rozdział. Moje utwory zostały przepuszczone przez bardzo różną wrażliwość muzyczną, dostając nowe życie. Cieszę się, że ta Noc jeszcze się nie kończy.

W projekt zaangażowało się aż 20 artystów. Wielu z nich pierwszy raz swojej karierze wzięło na warsztat utwór innego twórcy. Na zaproszenie Baascha odpowiedzieli: m.in. Smolik, Skubas, Paulina Przybysz, Karaś/Rogucki, Kapela za Wsi Warszawa, Piernikowski, Catz’n’Dogz, Zamilska, Tęskno, Wczasy, Enchanted Hunters, Niemoc, Szatt, MinT, Lucassi, Lo Key, flyology, Avtomat.

26 sierpnia zapraszamy na przedpremierową imprezę, podczas której Ula Kaczyńska poprowadzi rozmowę z Baaschem i zaproszonymi remixerami. Będzie można przedpremierowo posłuchać całego albumu, a potem bawić się przy setach DJ-skich Avtomata i Skarby B2B flyology.

Miejsce: Esport SPOT (Elektrownia Powiśle), ul. Zajęcza 4. Start godz. 20, wstęp wolny.

Link do wydarzenia: 

https://fb.me/e/2zvF9JHFg

Premiera albumu Baascha „NCRMX” 27 sierpnia w serwisach digitalowych.