Strangers Again – nowy utwór Mayi Wasserman

Maya Wasserman, wokalistka na stałe mieszkająca w Anglii, wydała właśnie swój kolejny singiel.  „strangers again” zachwyca pod każdym względem, zarówno muzycznym jak i tekstowym. Piosenka jest już dostępna na wszystkich serwisach streamingowych.

Od razu należy podkreślić, że Maya, mimo bardzo młodego wieku (ma 17 lat) tworzy piosenki w pełnym tego słowa znaczeniu. Komponuje, pisze teksty, nagrywa instrumenty i produkuje. „strangers again” wyróżnia wiele aspektów – jednym z nich z pewnością jest tekst.  

„Do napisania piosenki zainspirowała mnie fraza „ Now we are strangers again, but this time with memories”, na którą natrafiłam na jednym z profili tik-tokowych i o której nie mogłam zapomnieć”– mówi autorka. Sama kompozycja też pozostaje w głowie i co ważne, odbiega stylem od poprzednich singli songwriterki. O jego powstaniu Maya mówi tak: Znalazłam świetny sampel gitarowy, który popchnął mnie do napisania piosenki w takim właśnie stylu, pomógł mi nadać szybsze tempo  i wyznaczył tonację. Wokół niego skomponowałam całą resztę.

Choć „stangers again” dopiero ujrzał światło dzienne, a już za chwilę nastąpi premiera teledysku do tego utworu, Maya zdradza już plany dotyczące kolejnych singli:

Mam przygotowany  kolejny utwór w letnim jeszcze klimacie z lekką i zabawna treścią, a jesienią zamierzam wrócić do wolniejszych lecz pogodnych utworów,, planuję też coś melancholijnego, ale nie zabraknie również mocno elektronicznych rzeczy. Staram nie zamykać się na jedną kategorię, dlatego, że tworzenie muzyki w różnych stylach sprawia mi przyjemność, sama również jestem zachwycona gdy moi ulubieni artyści zaskakują nowymi brzmieniami! 

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mayaawasserman/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/itsmayawasserman

YOU TUBE: https://www.youtube.com/channel/UCaJagkT_ftEEd3CJouW2U6g

STRANGERS AGAIN W SERWISACH STREAMINGOWYCH https://ffm.to/MayaStrangers