Osiemnastolatek na bicie CatchUpa! 2. singiel nowego podopiecznego MaxFloRec

Mati Szert opublikował 12.08 numer zatytułowany „Ale dziś piękna pogoda”. Jest to kolejna zapowiedź krążka „Little Boy”, który ukaże się jesienią tego roku. Na MaxFloRecTV można obejrzeć teledysk do utworu, a w MaxFloSklepie zamówić preorderowe wydanie albumu młodego artysty

Mati Szert jest osiemnastoletnim zawodnikiem, który wywodzi się z tyskiego undergroundu. Jako 3., po Dejlu i Czasinie, zasilił w tym roku szeregi MaxFloRec. Charakteryzują go nieprzeciętne umiejętności techniczne, które prezentuje zarówno w braggowych, jak i tematycznie złożonych numerach. To na pewno wyróżnia młodego artystę na tle jego rapujących rówieśników. O tym, że storytelling jest też mocną stroną Matiego Szerta można się przekonać, słuchając jego premierowego singla, który właśnie trafił właśnie do sieci. 

Numer „Ale dziś piękna pogoda” znalazł się na trackliście albumu „Little Boy”, który pojawi się na rynku jesienią. Za bit do tego utworu odpowiada CatchUp, natomiast wideo towarzyszące singlowi zrealizował Kamil Antczak. „Little Boy” będzie oficjalnym debiutem fonograficznym Matiego Szerta. Wydawnictwo dostępne jest już w przedsprzedaży pod tym adresem:http://bit.ly/2Z4vAQ1.