Rahim: „Ogromny talent z potężnym potencjałem”. Mati Szert nowym zawodnikiem MaxFloRec

Mati Szert (fot. Kamil Antczak)

Numerem „Voila” opublikowanym 29.07 na kanale MaxFloRecTV swoje dołączenie do śląskiego labelu pieczętuje Mati Szert. Młody raper z Tychów jako 3., po Dejlu i Czasinie, dołącza do wydawnictwa. Równolegle z premierą singla w MaxFloSklepie wystartował pre-order krążka artysty

– Jeśli już w tym wieku gość robi takie rzeczy i nagrywa na takim poziomie, to strach pomyśleć, co będzie prezentował za 2-3 lata. Bez cienia wątpliwości ogromny talent z potężnym potencjałem – tak Rahim skomentował skille nowego zawodnika MaxFloRec. 

Mati Szert dotychczas działał w tyskim podziemiu, gdzie wydał jedną EP-kę zatytułowaną „TICKET 13”. Nowy nabytek MaxFloRec ma zaledwie 18 lat (dokładnie w dniu premiery singla „Voila” wchodzi w pełnoletność). Mimo młodego wieku Mati Szert może pochwalić się nieprzeciętnymi umiejętnościami technicznymi, prezentowanymi na przykład podczas popisów braggowych. Jego nietuzinkowo składane linijki to jednak nie tylko tzw. przechwałki, ale często przemyślane wersy, co zdecydowanie wyróżnia go na tle rówieśników. 

Voila” to 1. singiel Mati Szerta zapowiadający krążekLittle Boy”, czyli oficjalny debiut fonograficzny artysty. Produkcją bitu do dzisiejszej nowości zajął się falKon. Premierowy numer ukazał się wraz z teledyskiem na YT. Wideo zrealizował Kamil Antczak. „Voila” można już także znaleźć w popularnych serwisach streamingowych: http://www.soundline.biz/MatiSzertVoila.  

Wraz z udostępnieniem singla w sieci w MaxFloSklepie wystartowała przedsprzedaż albumuLittle Boy”. Pod tym adresem: http://bit.ly/2Z4vAQ1można sprawdzić pełną tracklistę nadchodzącej płyty i zamówić krążek.