CLEO & LEXY „Polskie Mexico”: #1 na karcie na czasie i ponad milion wyświetleń w jeden dzień!

Nowa piosenka Cleo i Lexy Chaplin już stała się wielkim hitem na YouTube!
Singiel Cleo & Lexy Chaplin „Polskie Mexico” ukazał się 23 lipca. Błyskawicznie stał się wielkim przebojem – już pierwszego dnia klip do piosenki uzyskał ponad milion wyświetleń na YouTube. Na ten moment wyświetlono go prawie półtora miliona razy. Kolorowe i zabawne wideo „Polskie Mexico” jest także numerem 1 na karcie „Na czasie” w kategorii muzyka.

Cleo & Lexy Chaplin tak zapraszają do obejrzenia klipu:

Witaj w Polskim Mexico! Tu żyjesz krótko i szybko, a jeśli nie masz poczucia humoru, to nie dostaniesz wizy na wjazd. Czy wiedziałeś, że Cardi B lubi Polską kiełbasę, a cebula na świecie  znana jest jako polskie mango? Słowiański kartel pod przewodnictwem Cleo przemyca do Ameryki Południowej swojskie brzmienia i specjały. Gościnny udział Lexy Chaplin i MiniDONA..Majka to mieszanka wybuchowa! Zobacz, jak w łatwy sposób naprawiliśmy stosunki międzynarodowe i jak sprawiliśmy, że Władimir Putin stał się naszym przyjacielem. 

Zobaczcie teledysk „Polskie Mexico”: 

Singiel Cleo feat. Lexy „Polskie Mexico” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/CleoPolskieMexico/