Wakacyjny nastrój w nowym teledysku Wiktorii Tracz

Wiktoria Tracz, młoda wokalista mieszkająca w Anglii proponuje fanom całkiem nową, wakacyjną piosenkę „Finish Line”. Powstał do niej bardzo pozytywny, oddający klimat lata, teledysk. Choć to już trzeci w tym roku singiel Wiktorii, zapowiada ona na 2021 rok mocną ofensywę.

Kolejny utwór – kolejna muzyczna metamorfoza wokalistki. „Finish Line” jest na pewno inny od „Talk too much” czy „Scars”. Świadczy to oczywiście o wszechstronności Wiktorii. A o czym tak naprawdę jest ten utwór? Oczywiście pytamy wokalistki, która jest też autorką tekstu:  Finish Line jest piosenką energiczną. Już od dłuższego czasu większość z Nas nie miała okazji się zabawić dlatego moja piosenka mówi o chęci spontanicznej przygody i dobrej zabawie.

Dobrą zabawę ilustruje też teledysk, który powstał do utworu. Tak Wiktoria mówi o pomyśle i realizacji: Na pewno motywem przewodnim teledysku miał być wesoły i pozytywny nastrój. Chciałam ukazać to co najważniejsze w wakacyjnym czasie, czyli relaks na świeżym powietrzu i życie w podróży. To drugie symbolizuje samochód Jaguar z 1951 roku. To piękne auto na pewno dodaje smaczku i oryginalności do klipu.

Choć Wiktoria jest jeszcze nastolatką i naturalnym jest to, że opisuje świat właśnie z takiej perspektywy, to można uznać, że jej teksty są zarówno bardzo trafne jak i dojrzałe. Jak sama mówi :Inspiracje czerpię z życia codziennego i rzeczy które słyszę.  Niektóre wcale nie są o mnie ale o bliskich mi osobach lub zaobserwowanych sytuacjach. 

Teledysk jest już dostępny na kanale YT Wiktorii Tracz, a samą piosenkę oczywiście można odsłuchać także we wszystkich serwisach streamingowych. 

Mimo właśnie okresu wakacyjnego, Wiktoria nie próżnuje. Już na początku sierpnia przyjeżdża do Polski, żeby nagrać, pod okiem jednego z czołowych producentów, nowy utwór – tym razem w rodzimym języku. Śledźcie jej social media i nasłuchujcie dobrych wiadomości!

INSTAGRAM https://www.instagram.com/wiktoriatracz/
FB https://www.facebook.com/wiktoriatraczofficial
YT https://www.youtube.com/channel/UCw2iFoC8DK5FT_ER1Um3SyQ
TIK TOK https://www.tiktok.com/@wiktoria.v1?lang=pl-PL

‘FINISH LINE’ W SERWISACH STREAMINGOWYCH  

https://ffm.to/WiktoriaTraczFinishLine

STRONA INTERNEROWA https://www.wiktoriatracz.com