Liver promuje płytę!

Zespół Liver, który dał się poznać świetnymi utworami z pogranicza klasycznego rocka, bluesa a nawet country, jakiś czas temu wydał mini album pt. #1. Płyta jest dostępna zarówno w wersji fizycznej jak i cyfrowej, co znaczy że można ją odsłuchać w każdej chwili w serwisach streamingowych.

Panowie całkiem niedawno świętowali premierę singla „Talia nowych kart”, jednak ciągle promują album „#1”, który miał premierę wcześniej. Jak mówią o nim: Dla nas jest to podsumowanie kilku lat  naszego życia i tego czym nasiąkaliśmy przez te lata. Chcieliśmy nagrać szybkie demo, okazało się, że piosenki się podobają i poszliśmy za ciosem. Wydaliśmy EP-kę . Wielkie Dzięki  dla Dominika Cynara z Dirty Sound Records bo to on zobaczył w tym potencjał. Myślę, że to dopiero początek naszej drogi, bo po tylu dobrych recenzjach bardzo uwierzyliśmy w siebie .

To bardzo ważne słowa zespołu. Także niezwykle istotne jest to jak podchodzą do muzyki, którą grają. Tu również odpowiadają: Nasza muzyka to kombinacja wielu stylów muzycznych. Trudno zdefiniować w jaką szufladę nas wrzucić. Nigdy nie staraliśmy się zamykać w konkretnym stylu. W naszej muzyce można usłyszeć trochę country bluesa, funky reggae.Po prostu rock z subtelnie dodanymi różnymi wpływami,  rzeczami które nas inspirują. Zawsze graliśmy to co lubimy, radość z grania jest dla nas najważniejsza.

Liver to również, a może przede wszystkim zespół koncertowy. Mamy bardzo dużo nowych piosenek które gramy na koncertach. Cały czas przechodzą ewolucję, naszym zdaniem to jest najlepszy sposób na dotarcie nowego materiału . Numery z płyty też staramy się grać trochę inaczej. Jednym słowem dobrze się bawimy, improwizujemy i często pojawia się  tzw. reakcja chemiczna między nami podczas prób czy na koncertach. Obecnie koncentrujemy się na graniu na żywo bo spotkanie z publicznością to najlepsza dla nas adrenalina. Serdecznie zapraszamy na nasze koncerty bo to dla Was tworzymy naszą muzykę – mówią.

My również zapraszamy zarówno na ich koncerty, ale także do sprawdzania ich social media, bo panowie zapowiadają nową muzykę: W dzisiejszych czasach większość artystów wydaje single z nowymi piosenkami i tak też będzie robił LIVER. Później powstanie z tego album uzupełniony innymi, nowymi piosenkami. 

FB https://www.facebook.com/LIVERfb
YT https://www.youtube.com/channel/UC5BciC3Y3IWapH1-GBmR0Hg
INSTAGRAM https://www.instagram.com/liverbandcom/