ONCE HUMAN i Robb Flynn we wspólnym utworze!

ONCE HUMAN zaprezentowali nowy singiel „Deadlock” z udziałem Robba Flynna z Machine Head. Utwór będzie częścią albumu „Scar Weaver”, który ukaże się w lutym 2022 roku.

Nowa płyta, która powstawała przez ostatnie 2 lata, jest zdecydowanym krokiem naprzód. Mając dodatkowy rok, spowodowany lockdownem, zespół mógł na nowo zdefiniować swoje brzmienie, którego inspiracją jest Max Karon, nowy członek zespołu. Rezultatem tego jest nowoczesny metal, z najlepszymi wokalami jakie do tej pory nagrała Lauren Hart.

Jednym z ważniejszych utworów na nowej płycie jest „Deadlock”, z gościnnym udziałem Robba Flynna z Machine Head. „To było niesamowite! Nie mogłam w to uwierzyć, dopóki nie dostaliśmy jego partii i nie usłyszałam jego głosu w naszym kawałku. Wymyślił nowy refren, który był świetny i ten refren został w utworze” mówi Lauren.

Zespół ONCE HUMAN powstał w 2014 roku i od tego czasu ugruntowuje swoją pozycję na rynku nowoczesnego metalu. Założyciel i gitarzysta grupy, Logan Mader (ex-Machine Head) oraz wokalistka Lauren Hart mieli dobre przeczucie i poświęcili się koncertom oraz uchwyceniu ich energii przy nagrywaniu nowych utworów. Do tej pory Once Human wydał dwa albumy, „The Life I Remember” (2015) i „Evolution” (2017)

W skład zespołu wchodzą także basista Damien Rainaud, perkusista Dillon Trollope i gitarzysta Max Karon.