Dejlu w szeregach MaxFloRec. Pierwszy singiel nowego zawodnika już na kanale

Na MaxFloRecTV trafił numer zatytułowany „Ability Power”, który otwiera nowy rozdział w karierze Dejla. Artysta dotychczas działający w śląskim podziemiu zasilił label prowadzony przez Rahima. Jest to pierwsza z czterech zapowiedzianych na ten rok nowych twarzy wydawnictwa. Wraz z premierowym singlem Dejla MaxFloRec zaprezentowało odświeżoną wersję swojego logo

Mam poczucie estetyki z ulicy i zawsze będę starał się przemycać ją do swojej muzyki i twórczości – takimi słowami Dejlu opisuje swój styl. Artysta jest pierwszym z czterech debiutantów, których w tym roku odsłoni wydawnictwo. Raper gościł już na kanale labelu za sprawą akcji Hot16Challenge2. „Ability Power” to pierwszy pełnoprawny singiel publikowany pod szyldem MaxFloRec.   

Za realizację teledysku do „Ability Power” odpowiada ekipa Grube Filmy. Bit do numeru pochodzi od Becka. Premierowy utwór jest zapowiedzią nadchodzącego krążka „Twój ulubiony support EP”. EP-ka będzie natomiast zaledwie przedsmakiem i rozgrzewką przed pełnoprawnym, legalnym debiutem Dejla, nad którym trwają już prace i który ma się ukazać jeszcze pod koniec bieżącego roku. 

Dejlu to jedna z czterech zaapowiedzianych na ten rok nowych twarzy, które dołączają do grona zawodników MaxFloRec. Aby nie przegapić żadnej nowości spod szyldu wydawnictwa, śledźcie MaxFloRecTV (kliknij, by subskrybować:https://bit.ly/3i0o3Pb) oraz social media wytwórni. 

Kolejny singiel zapowiadający EP-kę Dejla ukaże się 9 czerwca