Okazuje się, że Dawid Kwiatkowski kolejny raz zrobił niespodziankę swoim fanom, tym razem publikując wersję akustyczną ostatniego utworu „Bez Ciebie”.

Singiel ”Bez Ciebie” został znakomicie przyjęty przez słuchaczy. Utwór został odsłuchany już ponad 3 miliony razy na Spotify, szturmem podbijając radiowe listy przebojów. Klip obejrzało już natomiast ponad 6 milionów widzów. Dzisiaj artysta zaprezentował jego akustyczną wersję, która powstała w wyjątkowych okolicznościach. Tak o nich opowiada Dawid:  

„Jakiś czas temu szukając w Internecie ludzi, którzy nagrali covery mojego najnowszego singla, przez przypadek trafiłem na niesamowicie emocjonalną, klimatyczną aranżacje utworu Bez Ciebie. Słuchałem, aż w końcu nagrałem kawałek i wrzuciłem na swój Instagram. Odbiór był niesamowity, ludzie pragnęli więcej i połączyli mnie z Przemkiem Zalewskim, autorem tego pięknego instrumentalu. W tej wersji to całkiem inny numer. Mam nadzieję, że odbierzecie go tak samo dobrze, jak oryginał. Miłego słuchania!” 

Posłuchaj wersja akustyczna

POSŁUCHAJ – „BEZ CIEBIE”

Dawid o utworze: „Bez Ciebie przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już, o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt?
Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szanse temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy.”