Wiktoria Tracz i jej nastrojowy singiel „Scars”

Wiktoria Tracz, wokalistka, którą parę lat temu mogliśmy podziwiać w programie The Voice Kids prezentuje singiel „Scars” wraz klipem do niego nakręconym. Całość ukazuje wielką dojrzałość młodej artystki i wróży ciekawą przyszłość dla niej.

„Scars” miał premierę już chwilę temu, jednak ciągle rośnie jego popularność. O czym tak naprawdę jest ten utwór i w jakich okolicznościach powstał? Pytamy u samego źródła: Tekst traktuje o tym, żeby nie chować się ze swoimi uczuciami i dzielić się nimi z bliskimi. Napisałam go po jednej z rozmów z moimi znajomymi, która była inspiracją do jego powstania. Te emocje wtedy mi towarzyszące były tak duże, że powstał on dosłownie w godzinę.

Wiktoria ma 18 lat, ale już sporo doświadczeń w świecie muzyki, m.in. udział w polskiej edycji Voice Kids. Artystka na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii i tam kontynuuje swoją edukację. Warto podkreślić, że sama również komponuje, co czyni ją pełnoprawną songwriterką. Jaki ma system pracy? Zazwyczaj zaczynam od pisania tekstu lub melodii. Potem podkładam pod to akordy i zaczynam pracę nad produkcją muzyczną. Od niedawna zaczęłam więcej eksperymentować z aranżacjami, ponieważ moja wiedza na temat produkcji muzycznej dużo się powiększyła. Czuje się dużo silniej pod tym katem co tez owocuje w lepszej współpracy z producentami w studiu – odpowiada. 

Choć „Scars” to mocno nastrojowa piosenka, to Wiktorię można uznać jako bardzo wszechstronną pod tym względem, Artystkę, bo jak mówi: Ja zawsze czułam się dobrze w wielu gatunkach muzycznych co było moim atrybutem. Obecnie bardziej interesuje się muzyką, która zachęci słuchaczy do tańca, dlatego następnych premierowych utworów spodziewajcie się właśnie w takich klimatach.

My już nie możemy się doczekać, zwłaszcza,że możemy zdradzić, kolejny klip Wiktorii będzie miał premierę już naprawdę niedługo. 

INSTAGRAM https://www.instagram.com/wiktoriatracz/
FB https://www.facebook.com/wiktoriatraczofficial
YT https://www.youtube.com/channel/UCw2iFoC8DK5FT_ER1Um3SyQ
TIK TOK https://www.tiktok.com/@wiktoria.v1?lang=pl-PL

SPOTIFY https://open.spotify.com/artist/7lTQFutpImnRKc3R7LCOSA?si=o2zvwAg0StevlCg26clMRg

STRONA INTERNEROWA https://www.wiktoriatracz.com/