VNM i Opał na nowej płycie Vixena! Artysta zapowiada 2. odsłonę muzycznego serialu

Po świetnie przyjętym „Kawałku serca” Vix.N wraca z kolejnym sezonem miniserialu.  Kontynuacja serii, w której połączone ze sobą fabularne teledyski tworzą spójną historię wystartuje już 10 marca. W środę (24.02) na dwóch kanałach – MaxFloRecTV oraz Vixenove – pojawiły się wideo zwiastuny „Kawałka novego serca”

Pierwszy sezon miniserialu klipowego ukazywał się od lutego do sierpnia 2019 r. Poszczególnymi odcinkami Vix.N zapowiadał jednocześnie album „Serce”. Nie inaczej będzie przy okazji emisji 2. części serii. Premiera 1. epizodu, a zarazem singla zwiastującego nadchodzące wydawnictwo artysty odbędzie się 10 marca na MaxFloRecTV. Kolejne odcinki ukazywać się będą co dwa tygodnie. Reżyserem serii wideoklipów jest Błażej Jankowiak, a ich całościową realizacją zajęła się ekipa 9Liter Filmy

TRAILER NR 1: Vix.N Kawałek nowego serca”:

[TRAILER NR 2: Vix.N – „Kawałek nowego serca”:

Ci, którzy uważnie obejrzeli oba zwiastuny, wiedzą już, jakich gości na pewno nie zabraknie w nowym projekcie. W obsadzie miniserialu znaleźli się Opał i VNM. Nie są to jedyni zawodnicy, których Vix.N zaprosił na krążek. Stopniowo ujawniać będziemy kolejne niespodzianki związane z nowym albumem artysty.