CZWÓRKA OTWIERA NOWE MOŻLIWOŚCI POLSKIM TWÓRCOM MUZYKI KLUBOWEJ

Podczas ferii zimowych Czwórka Polskiego Radia zapraszała słuchaczy do dzielenia się własnymi, klubowymi kompilacjami. W odpowiedzi na duże zainteresowanie, akcja została przedłużona, a miksy można nadal przesyłać na adres czworka@polskieradio.pl. W każdą sobotę o godz. 22.00 w audycji „Kluboteka” z czwórkowych głośników wybrzmi jeden, nadesłany przez słuchaczy miks.

Dla branży DJ-skiej ostatni rok to czas największego kryzysu od momentu pojawienia się muzyki klubowej. Rynek trwa w zawieszeniu – nie ma imprez, koncertów, a komunikacja z fanami odbywa się wirtualnymi kanałami. – Można powiedzieć, że zakończyła się pewna historia DJ-owania, która jednocześnie może być nowym otwarciem zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących DJ-ów – mówi prowadzący audycję „Kluboteka” Norbert Borzym, znany jako DJ Bert.

Czwórka po raz kolejny wychodzi naprzeciw DJ-om i „oddaje” kawałek swojej anteny. – Podczas ferii przysłano do nas około 30 miksów w różnych klimatach muzycznych, w tym house, techno, drum and bass i rap. Obecnie klubowe życie przeniosło się do internetu, ale dobrą drogą dotarcia do odbiorców jest również radio – dodaje DJ Bert.

Norbert „Bert” Borzym prowadzi audycję „Kluboteka” od 2006 roku. Jest to jeden z najdłużej istniejących programów radiowych o tej tematyce. W Czwórce DJ Bert prowadzi także „12 cali na godzinę”, gdzie występują najlepsi polscy DJ-e, a gośćmi są m.in. wielbiciele czarnych, winylowych płyt.

Zatem…jesteś początkującym DJ-em i chcesz, żeby o tobie usłyszano? 

Nagraj półgodzinny miks, dołącz playlistę, swoje bio i wyślij na adres czworka@polskieradio.pl. Najciekawsze miksy pojawią się na antenie Czwórki w audycji „Kluboteka”.

  • Audycja „Kluboteka”  w każdą sobotę od godz. 22.00
  • Audycja „12 cali na godzinę”  w każdy wtorek od godz. 19.00

Czwórka Polskie Radio dostępna jestw Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.