„Milcz”. Nowy teledysk Pawła Domagały

Na kanale Pawła Domagały pojawił się teledysk do utworu „Milcz” z najnowszej płyty „Wracaj”. Utwór zapowiada film „Na chwilę, na zawsze”. Paweł zagra w nim znanego kiedyś muzyka, który teraz pomaga młodym ludziom wyjść na prostą. 

Link do teledysku (reżyseria Paweł Łukomski):

„Na chwilę, na zawsze” 

Borys, pracując z młodzieżą spotyka Polę, młodą gwiazdę pop na zakręcie. Tak zaczyna się film w reżyserii Piotra Trzaskalskiego (“Edi”, “Mój rower”), z piosenkami Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego. 

W „Na chwilę, na zawsze” główną rolę grają uczucia. Film niesie ważne dla mnie przesłanie: nigdy nie jest za późno na odkupienie win – mówi Paweł Domagała. 

Pomysłodawcą filmu i współautorem scenariusza (razem z Mirellą Zaradkiewicz i Magdaleną Wiśniewolską) jest Paweł Domagała. W filmie występują między innymi: Martyna Byczkowska (Pola), Olaf Lubaszenko, Kinga Preis i Ireneusz Czop. Muzykę skomponował Łukasz Borowiecki. Premiera w tym roku w kinach. 

„Wracaj” 

Ta płyta to powrót-przełom.Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Powrót do młodzieńczej, bezczelnej odwagi. Także w sensie muzycznym – mówi Paweł. 

„Wracaj” jest trzecim albumem w dorobku duetu Domagała i Borowiecki.