W OSTATNIM ODCINKU WSPOMNIEŃ Z CZWARTEJ SCENY CZWÓRKI WYSTĄPI DJ HARPER

Przed nami ostatnia retransmisja koncertu z jedenastej edycji Up To Date Festival w Białymstoku. W sobotę 21 listopada od godz. 18.00 antenę Czwórki przejmie doświadczony DJ, który zawsze jest w pogoni za nowymi, ciekawymi brzmieniami, czyli DJ Harper.

Podczas Up To Date Festival, który odbył się we wrześniu br., na Scenie Czwórki wystąpiło dziesięciu przedstawicieli najciekawszych trendów polskiej muzyki, czyli m.in. prowadzący autorskie audycje w Czwórce DJ Bert i DJ Harper oraz Bennelux, Święty Bass, Rasmentalism, Beluga Stone, Dalekie, Tropical Soldiers In Paradise, Tonfa i Prykson Fisk

Po zakończeniu festiwalu, koncerty artystów ponownie można było usłyszeć na antenie Czwórki w sobotę od godz. 18.00 w audycji Piotra Truszkowskiego „UTDF Replay”. Na pożegnanie – pasjonat i miłośnik dobrej muzyki – DJ Harper. Człowiek – instytucja na polskiej scenie klubowej, szczególnie tej zbasowanej. DJ, dziennikarz muzyczny, radiowiec, autor licznych, pionierskich w Polsce kompilacji m.in. z muzyką klubową i elektroniczną, czego przykładem jest chociażby wydana w 1999 roku pionierska breakbeatowa składanka „Plastikfikation”. 

Wszystkie sety i koncerty z UTDF można nadal obejrzeć na kanale Czwórki na YouTube oraz na czwórkowym Facebooku

🔶 Więcej informacji: czworka.online. 

Czwórka dostępna jestw Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.