Marek Koterski z całą rodziną na jednej scenie! Zapraszamy na specjalny koncert promujący album „7 Uczuć”.

Już 15 października o godzinie 19:00 odbędzie się wyjątkowy koncert, promujący pierwszą płytę z utworami jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów – Marka Koterskiego. Koncert odbędzie się w warszawskiej Scenie Relax i będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć niemal całą rodzinę Koterskich na jednej scenie! Oprócz Marka Koterskiego, usłyszymy piosenki w wykonywane przez Małgorzatę Bogdańską, Miśka Koterskiego, Marcelę Leszczak, Arkadiusza Grochowskiego oraz Natalię Gadzinę. 

Będzie to też jedyna okazja, aby zadać pytanie Markowi Koterskiemu, który od lat unika udziela udzielania wywiadów, tym razem zgodził się odpowiadać na pytania publiczności.

Szczegóły tego niepowtarzalnego wydarzenia znajdują się pod tym adresem: https://www.facebook.com/events/2416557491971910/ 

Płyta „7 Uczuć” – piosenki Marka Koterskiego

“Dzień Świra”, “Wszyscy Jesteśmy Chrystusami”, “Nic Śmiesznego” czy “7 uczuć” – każdy nowy film Marka Koterskiego zawsze wywołuje wiele emocji. Czy tak samo będzie z płytą “7 Uczuć”? O tym przekonamy się już niebawem, za chwilę! 

16 października ukaże się album, płyta z piosenkami tego znakomitego reżysera. 

Na płycie – oprócz samego Marka Koterskiego, usłyszymy też jego żonę – Małgorzatę Bogdańską, jego syna – Michała, Miśka Koterskiego, a także – Marcelę Leszczak oraz Natalię Gadzinę i Arka Grochowskiego. Więcej szczegółów, informacji wkrótce. 

Autorem okładki do albumu jest Andrzej Pągowski.

Lista piosenek, utworów:

 1. 7 uczuć
 2. Piosenka wielbłądzicy
 3. Jak wyrazić …
 4. Hau-hau! – Psia pieśń.
 5. Bogaty obcy
 6. Jean-Baptista
 7. Grupa krwi
 8. Wy przeklęte dzieciary …
 9. Czwarty świat
 10. Modlitwa Polaka
 11. Jak to dobrze Polsko, że jesteś …
 12. Nie na naszym to było weselu
 13. Małgorzato …
 14. Ratunku, bo trzeźwieję!
 15. Opis obrazu  

Już teraz można na stronie kulturalnysklep.pl, można zamówić album w preorderze. https://kulturalnysklep.pl/muzyka/7-uczuc–piosenki-marka-koterskiego-koter