Polska Wersja, Hemp Gru, Rahim i Kobik u Bob One’a i Bas Tajpana. Ruszył pre-order krążka!

okladka plyty, projekt – Łukasz Siekanowicz

Na www.MaxFloSklep.pl wystartowała przedsprzedaż albumu „Teraz” Bob One’a i Bas Tajpana. Na płycie znajdzie się 13 premierowych utworów, wśród których nie zabraknie numerów z gośćmi. Wczoraj (2.04) na MaxFloRecTV trafił singiel „Ławka” z udziałem Polskiej Wersji!

− Postanowiliśmy zrobić album, który po prostu sprawia nam przyjemność − który się nam dobrze nagrywa, którego dobrze się słucha i który mówi więcej o tym, kim jesteśmy teraz i tutaj, niż o tym, jak to było w mitycznym „kiedyś”. Płyta „Teraz” to muzyka, która bawi nas właśnie „teraz” − to Bob One i Bas Tajpan A.D.2020, a nie kilka lat temu − tak nowe wydawnictwo przedstawiają sami artyści.

Pod tym adresem: https://bit.ly/3dNJHS6 można już zamawiać krążek Bob One’a i Bas Tajpana w pre-orderze. Choć duet pracuje z sobą już od dawna, „Teraz” będzie 1. wspólnym longplay’em. Dotychczas mają na koncie: epkę „Wszystko na sprzedaż” oraz mixtape „Po swojemu vol. 1”. Ci, którzy zamówią „Teraz” przed premierą albumu, mogą liczyć na bonus w postaci dodatkowego CD z mixtape’em, do tej pory dostępnym wyłącznie w formie cyfrowej.

Najnowszy singiel Bob One’a i Bas Tajpana zatytułowany „Ławka” to 4. z kolei zwiastun nadchodzącego wydawnictwa. Za produkcję wideoklipu odpowiada ekipa Visual Violence. Gościnnie w numerze udzieliła się Polska Wersja. Poza tym składem na płycie znajdą się gościnne zwrotki: Hemp Gru, Rahima i Kobika.

− Zaprosiliśmy ludzi, których po prostu cenimy i na co dzień słuchamy. Z niektórymi nasze drogi przecięły się już wcześniej, z innymi to pierwsze wspólne nagrywki i bardzo nas cieszy, że udało się do nich doprowadzić − komentują dobór gości Bob One i Bas Tajpan.

Za produkcję albumu „Teraz” odpowiada Bob One, natomiast mixem i masteringiem krążka zajął się Dawid Twardowski z katowickiego MaxFloStudia. Najnowszy singiel dostępny jest już na popularnych platformach streamingowych: https://bit.ly/3bIcYM7, natomiast wszystkie dotychczasowe numery zapowiadające płytę można znaleźć na tej playliście: https://bit.ly/2UK6JR3.