Debiutancki album Jorna Van Deynhovena – Jorn Van Deynhoven – The Future Is Now

Nazwisko Van Deynhoven znajdziecie niemal na każdym albumie z logo A State Of Trance. Odkryty i wypromowany przez Armina Van Buurena, teraz stawia kropkę nad i długo oczekiwanym, debiutanckim longplayem. Choć przeszedł bardzo trudne chwile, wydawnictwo pt. „The Future Is Now” jest pięknym zwieńczeniem jego niezwykłej historii oraz dotychczasowych dokonań na scenie klubowej.

Rzadko kiedy mamy do czynienia z czymś tak trwałym i nierozerwalnie związanym ze sobą, jak Jorn Van Deynhoven i muzyka trance. Ten utalentowany, kierujący się bezwarunkową miłością do melodyjnych, elektronicznych brzmień DJ i producent, jest jednym z prawdziwych twórców tego gatunku, nieustannie bombardując kluby oszałamiającymi remiksami i niepowtarzalnymi klasykami. Obecnie ten holenderski artysta jest ambasadorem słynnej marki A State Of Trance oraz jedną z najczęściej pojawiających się postaci w show, na kompilacjach i eventach Armina Van Buurena.

Jego długo oczekiwany, debiutancki album jest symbolem drugiej szansy, jaką Jorn dostał od życia, kiedy w pewnym momencie jego serce przestało bić i niemal otarł się o śmierć. Pęknięta aorta, poważna operacja i długa rekonwalescencja całkowicie zmieniły jego życie, stając się jednocześnie naturalnym źródłem inspiracji. Materiał zawiera kilka znanych już produkcji, ale też zupełnie nowe, nigdzie niepublikowane utwory. Od spokojnych dźwięków, po znakomite kolaboracje oraz euforyczne hymny. Materiał „The Future Is Now” możemy oceniać na różne sposoby. Jako melancholijny, emocjonalny czy nawet eksperymentalny, ale serce i dusza świecą tu w każdej słyszanej nucie.

Tracklista:

01. Alive

02. Waiting On The Other Side (with Christina Novelli)

03. Rising High

04. Neo Paradise

05. The Sense Of Life

06. Afterlight (with Clara Yates)

07. Space Girl

08. Fake ID

09. The Future Is Now

10. I See It All (with Shannon Hurley)

11. Flashback

12. Fiesta Del Sol

13. Viva La Vida

14. I Need Your Lovin’ (Like The Sunshine) (with Sue McLaren)

15. Love Letter (with Seri)

TRAILER:

PREMIERA: 27.03.2020, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Obraz zawierający rysunek  Opis wygenerowany automatycznie