Kolejny singiel Bronki pt. “Chodź ze mną”.

3 grudnia na platformie Youtube odbyła się premiera kolejnego singla „Chodź ze mną” wykonania Dominiki Szcześniak, znanej pod pseudonimem Bronka.

Nowy singiel „Chodź ze mną”, jest historią opowiadająca o drodze krętej, szarej, trudnej. Istnieje jednak nadzieja, że jest coś ponad, co powoduje, że znika lęk a pojawia się ufność.

Jest to utwór, który pojawił się już jakiś czas temu, w aranżacji akustycznej, jednak przy nowo nawiązanej współpracy z Michałem Oleksikiem, który zaaranżował go w wersji elektronicznej, utwór przeżył swój renesans.

“Utwór Bronki – ‘Chodź ze mną’ opowiada o tym aby nie wycofywać się, mimo zwątpienia, mimo przeciwności, mimo strachu. Jest on również o relacji pełnej pokoju, zachęcającej do pójścia w głąb nieznanej przygody” – mówi Michał Oleksik

Nad klipem do utworu pracował Paweł Izdebski i jest to już kolejna wspólna realizacja.

Najświeższe info na temat Bronki możecie śledzić na jej FB (https://facebook.com/BronkaOfficial/) oraz na stronie internetowej (https://bronkaofficial.pl/), gdzie dowiedzie się na bieżąco o koncertach i nowych projektach. Zachęcamy do śledzenia.

Bronka Szcześniak to młoda, utalentowana wokalistka, która swoją karierę muzyczną zaczęła już w wieku 14 lat, wydając singiel „Nie jesteś sam”, emitowany w polskich rozgłośniach radiowych.


Następnie założyła zespół „Soul Eyes”, z którym zdobyła wiele wyróżnień. Jest autorka tekstów oraz aranżacji. W wolnych chwilach tworzy muzykę do spektakli teatralnych. Aktualnie jest songwriterką w Delphy Records oraz gitarzystką w prestiżowym kwartecie damskim wykonującym akustyczne aranżacje. Znana jest również z pierwszej edycji programu “All together now” emitowanego w telewizji Polsat.