A Boogie Wit Da Hoodie i Lil Uzi Vert łączą siły w nowym utworze „Reply”

Multiplatynowy gwiazdor hip-hopu, A Boogie Wit Da Hoodie, zaprezentował nowy utwór na którym gościnnie pojawia się dwukrotnie nominowany do Grammy raper Lil Uzi Vert.

Reply” to druga kooperacja pomiędzy artystami. W piosence pożądanie miesza się z tęsknotą, a panowie zastawiają się nad prawdziwymi motywami, którymi kierują się ich ukochane. 

Raperzy stworzyli szalenie melodyjny, przyjemny numer. „Reply” to powoli rozkręcający się utwór, w którym słuchacz łatwo wyczuje tęsknotę oraz potrzebę większego zaangażowania.

Posłuchaj A Boogie Wit Da Hoodie i Lil Uzi Vert – „Reply”

A Boogie Wit Da Hoodie

Wychowany na Bronksie Artist Dubose lepiej znany jest jako A Boogie Wit Da Hoodie. Na rapowej scenie zaistniał za sprawą przełomowego singla „Still Think About You„, który promował jego debiutancki mixtape „Artist” z 2016 roku. W zestawie znalazł się również numer „My Shit„, który w USA pokrył się platyną i trafił do zestawienia Najlepszych piosenek 2016 roku (The Best Songs of 2016) serwisu Apple Music. A Boogie szybko dowiódł, że jest jedną z najważniejszych postaci na współczesnej hiphopowej scenie, gdy magazyn „XXL” nazwał go jednym z najgorętszych nowych hiphopowych artystów i zamieścił go w zestawieniu 2017 Freshman Class. Młody gwiazdor wydał też pokryty potrójną platyną przebój „Drowningfeat. Kodak Black, a także platynowe single „Jungle” i „Timeless„. Jesienią 2017 roku A Boogie wydał wyczekiwany, obecnie pokryty złotem debiutancki album „The Bigger Artist„, który szybko dostał się do top 5 notowania Billboard Top 200. Łatwo zrozumieć, czemu „New York Times” nazwał go najbardziej obiecującym młodym raperem z Nowego Jorku. Pod koniec 2018 roku A Boogie zdobył nominację do nagrody BET w kategorii Najlepszy nowy artysta, a także wydał drugą, również pokrytą złotem, płytę „Hoodie SZN„. Album zadebiutował na 2. miejscu notowania Billboard top 200, a następnie spędził trzy tygodnie na szczycie zestawienia i 14 tygodni w top 10. Wydawnictwo zapewniło raperowi 83 miliony streamów w pierwszym tygodniu, gdy płyta dotarła na 1. miejsce. Po premierze A Boogie wyruszył w trasę „A Boogie Vs. Artist”, w ramach której wyprzedał 26 z 30 koncertów.

Lil Uzi Vert

Nominowany do Grammy Lil Uzi Vert stawia na swą wizję i styl równie mocno, co na futurystyczny trap. Pochodzący z Filadelfii artysta zawojował internet, pojawiając się na singlu Carnage’a  WDYW” u boku A$AP-a Ferga i Rich The Kida, a później w „Big Racks” na płycie „Slime Season 2Young Thuga. Lil Uzi Vert zawojował świat wyczekiwanym przez wielu debiutanckim albumem „Luv Is Rage 2„, który szybko dotarł na szczyt notowania Billboardu i w ciągu niespełna 2 miesięcy w USA pokrył się złotem. Jeden z przebojów promujących płytę, „XO Tour Llif3„, zdobył status 5-krotnej platyny i uznany został za „Piosenkę lata” podczas 2017 Video Music Awards. Zdaniem dziennikarza serwisu Pitchfork, to najambitniejsze muzyczne przedsięwzięcie filadelfijczyka, tymczasem krytyk z magazynu „The Fader” pisał, że Lil Uzi Vert ugruntował swoją pozycję prawdziwego pioniera często krytykowanego pokolenia. Raper zaskoczył też utworem „New Patek„, który „Rolling Stone” nazwał zastrzykiem energii, który nigdy nie przestaje działać. Ponadto Lil Uzi Vert zdobył w 2018 roku nominację do Grammy w kategorii Najlepszy nowy artysta, a w 2017 roku został nagrodzony dwiema statuetkami Billboardu. Gwiazdor gościnnie pojawił się w co najmniej kilku megaprzebojach, by wspomnieć tylko pokryty poczwórną platyną i nominowany do Grammy „Bad and Boujee” grupy Migos czy mający złoty status „Too Much SauceDJ-a Ego, gdzie towarzyszył mu też Future. Zdjęcia rapera pojawiały się na okładkach magazynów „Billboard”, „XXL” czy „The Fader”.