Ofenbach prezentują nowy singiel „INSANE”!

W ciągu dwóch lat elektro-rockowy duet z Paryża Ofenbach ma na swoim koncie ponad 700 milionów streamów oraz 300 milionów wyświetleń na Youtube!

Posłuchaj singla „Insane”

Dorian i César – światowej sławy duet Ofenbach – nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel „Insane„.

Mający zaledwie po 24 lata duet didżejów z Paryża, jest integralną częścią rosnącej sceny deep house’owej. Electro nie jest jednak wszystkim, na co ich stać. Ich brzmienie obejmuje również elementy rockowe i folkowe. Ofenbach potrafią więc porwać do tańca klubową publiczność, nie porzucając skórzanych kurtek i rockandrollowego wizerunku.

César i Dorian tak opisują swój nowy singiel „Insane„:

 „Insane to utwór, który zrywa z dotychczas obieranymi kierunkami. Jest mocniej zorientowany na taniec i bardziej zmysłowy. Opowiada o poczuciu zagubienia na imprezie, uwodzicielskiej grze między dwojgiem młodych ludzi i beztrosce”.

Przypomnijmy, że pierwszy światowy hit Ofenbach Be Mine” został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 300 milionów razy, a zabawny klip do utworu odtworzono ponad 100 milionów razy na platformie YouTube. Drugi singiel „Katchi” z kompozytorem Nickiem Waterhousem powtórzył sukces poprzednika – do tej pory odtworzono go ponad 200 milionów razy w streamingu, a klip wyświetlono niemal 150 milionów razy. Następnie Ofenbach połączyli siły z Benjaminem Ingrosso, kompozytorem ze Sztokholmu, który reprezentował Szwecję na Eurowizji 2018. Z tego zrodził się hit „Paradise„, który wylądował na drugim miejscu zestawienia najczęściej granych piosenek we francuskim radiu!