Joel Corry podbija listy przebojów w Wielkiej Brytanii z coverem „Sorry”!

Joel Corry przygotował cover hymnu UK garage – „Sorry„, który oryginalnie w 1998 roku nagrali Monsta Boy i Denzie.

Przeróbka „Sorry„, która jest jednym z najczęściej granych utworów przez rozgłośnie radiowe w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech czy Brazylii, zgromadziła już ponad 46 milionów streamów na Spotify. Singiel dotarł do pierwszego miejsca najczęściej wyszukiwanych piosenek w aplikacji Shazam w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

UK garage odegrało wielką rolę w moim rozwoju jako DJ-a i producenta„- mówi Joel Corry. „Dorastałem w złotych czasach UK garage, więc zawsze będę miał słabość do tego gatunku. „SorryMonsta Boya to jeden z moich ukochanych utworów. Bardzo się cieszę, że mogłem do tego ponadczasowego klasyka dodać coś od siebie”.

Posłuchaj „Sorry”

Joel Corry, który przygodę z muzyką zaczynał w wieku 16 lat, dziś ma ponad 10-letnie doświadczenie w występach na całym świecie. Ostatnio skupił się bardziej na produkcji, a ze studia zrobił swój nowy dom. 2017 rok okazał się dla Joela przełomowym za sprawa utworów „All The Things„, „Sunlight” czy „Feel This Way„. Z kolei w samym tylko 2018 roku jego DJ-skie sety można było podziwiać na takich imprezach jak Ocean Beach Club na Ibizie, BH na Majorce, Pambos w Ayia Napa na Cyprze czy Zig Zag w Malii na Krecie, Rescue na Zakintos czy Atlantis w Kavos na Korfu.

Rok 2019 Joel Corry na pewno również może zaliczyć do udanych. Single „Good As Gold” i „Fallen” mają odpowiednio ponad 1,9 miliona i 2,9 miliona odsłuchów na Spotify, a jego muzykę promowali tak uznani DJ-e jak Tiesto, Sam Feldt czy Benny Benassi.