Teabe we wspólnym numerze z Vixenem. Wideo już w sieci!

okladka plyty, projekt – Kamil Bartosz

Singiel „Koła” promujący nadchodzący album Vixena trafił 14.10 na MaxFloRecTV. To ostatni zwiastun „Serca” przed piątkową premierą płyty. W numerze Vixena gościną zwrotkę dołożył Teabe

Jeszcze tylko do środy w MaxFloSklepie zamawiać można pre-order „Serca” z gwarancją dostawy w dniu premiery. Dwupłytowe wydawnictwo pojawi się na półkach sklepowych w najbliższy piątek, 18.10. W nagraniach krążka udział wzięli tacy goście, jak: KaeN, Skip, Lilu, Skorup, Meek, Oh Why?, Pokahontaz, Gedz, B.R.O czy Teabe. Numer z tym ostatnim na feacie niespodziewanie znalazł się dziś w sieci.

Premierowemu singlowi towarzyszy teledysk, którego realizacją zajęła się Motka Produkcja. Za bit do utworu odpowiadają Macios i JRS, nagranie powstało natomiast w Domofonia Studio.

Kilka dni temu na kanale Vixen BeatzTV pojawiło się wideo zatytułowane „Kawałek serca”. To zebrany w całość miniserial, na który złożyły się poszczególne odsłony singlowe: „Melodio”, „STFU” ft. KaeN, „Luz na spince” ft. Meek, Oh Why? oraz „Wyszliśmy na ludzi”. Fabuła każdego następnego klipu kontynuowała historię z poprzedniego odcinka. Kolejne części trafiały na MaxFloRecTV wraz z premierami 4 tegorocznych EP-ek Vixena.

Już w najbliższy piątek (18.10) odbędzie się natomiast premiera longplaya Vixena. Dwupłytowy album zatytułowany „Serce” będzie podsumowaniem tegorocznych działań muzycznych artysty. Tracklista zawierać będzie numery ze wszystkich tegorocznych EP-ek oraz zupełnie nowe, niepublikowane nigdzie utwory. To ostatnie dni, aby pod tym adresem: https://bit.ly/2H6VTys zamówić wydawnictwo w przedsprzedaży.