Sosnowski debiutuje w Mystic Production – premiera singla „Deszcz”!

Sosnowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i pierwszy reprezentant projektu „Trójka debiutuje”, prezentuje singiel „Deszcz”. To zapowiedź reedycji płyty „The Hand Luggage Studio”, która ukaże się 4 października.

Przedstawiamy teledysk do piosenki „Deszcz”, który można zobaczyć pod tym linkiem:

Sosnowski to one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego koncerty to rodzaj live actu, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.

„Od początku myśleliśmy o tym, że klip do Deszczu powinien być animowany. Chcieliśmy uciec od dosłowności, ale jednocześnie opowiedzieć widzom pewną historię. Coś zasugerować, ale zostawić słuchaczom jak najszersze pole do interpretacji. Mroczne i tajemnicze, trochę nieoczywiste ilustracje Hani Oloś, bardzo nam do tej wizji pasowały.” – mówi Aleksandra Górecka, autorka tekstu utworu oraz współautorka teledysku. 

„Deszcz” jest takim epilogiem do płyty „The Hand Luggage Studio” i pewnego okresu w moim życiu. Przyszedł do mnie pewnego dnia nad ranem, kiedy zasuwałem na nocną zmianę z paletą towaru do wyłożenia – dorabiałem sobie w ten sposób pomiędzy koncertami. Po prostu usłyszałem go w głowie. Choć utwór ten jest opowieścią, tak jak inne moje piosenki, najważniejsze są w nim emocje, stan ducha. Po cichu liczę na to, że będą osoby, które po prostu go poczują. Może przyniesie im ulgę? Może ich poruszy? Sam jestem bardzo ciekawy.” – mówi Sosnowski.

Premiera płyty Sosnowskiego „The Hand Luggage Studio” już 4 października nakładem Mystic Production. Utwór jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. 

Trójka Debiutuje:  www.tinyurl.com/Trojka-debiutuje / www.instagram.com/trojka_debiutuje

Sosnowski: www.facebook.com/TheSosnowski / www.instagram.com/bartsosnowski

Mystic Production: www.facebook.com/mysticproduction / wwww.instagram.com/mysticproduction

Lista utworów:

1. Stealing, Robbing, Naked Swimming 

2. Głową w dół

3. Prosta piosenka o przemijaniu

4. Moonshine

5. Where Do We Go

6. Na złom

7. What? 

8. Give Me My Money Back

9. Graveyard

10. Gniew

11. Run On

12. I Ain’t Going Home

13. Deszcz