Robin Schulz wydaje nowy singiel „Rather Be Alone”!

Niemiecki producent Robin Schulz, w nowym singlu „Rather Be Alone„,  pokazuje się z nowej, zaskakującej strony. Współpraca z greckim DJem i producentem Nickiem Martinem wzbogaciła utwór o dźwięki disco, a tętniący groove z funkowymi trąbkami, ciężkim brzmieniem fortepianu i wokalem Sama Martina, przypominającym świetny okres Bee Gee’s, sprawia, że utwór z dużą dozą prawdopodobieństwa podbije serca słuchaczy.

POSŁUCHAJ SINGLA “Rather Be Alone”!

Robin Schulz przeszedł niedawno do historii, zostając pierwszym niemieckim artystą z ponad 2 miliardami wyświetleń na swoim kanale YouTube! Jest również rekordzistą w okupowaniu #1 miejsc w niemieckich radiowych notowaniach. Po ostatnich wyróżnieniach za „Speechless” i „Oh Child” powiększył swoją kolekcję złotych i platynowych płyt do imponującej liczby 253.

Robin Schulz i Nick Martin udowodnili, że jest między nimi chemia, kiedy Martin stworzył remix przeboju Schulza z 2017 roku „I Believe I’m Fine”, będący następstwem ich wspólnego występu na scenie festiwalu Tomorrowland. Poza tym jest bliskim przyjacielem The Chainsmokers. Towarzyszył im m.in. na trasie po Europie.

Sam Martin (niezwiązany z Nickiem Martinem) pochodzi z L.A. i jest jednym z najbardziej popularnych autorów tekstów. Po zajęciu #1 miejsca na Billboardzie z podwójnie platynowym hitem Maroon 5 „Daylight” (2012), kontynuował pisanie utworów dla artystów takich jak David Guetta, One Direction, The Chainsmokers i G- Eazy.