Editors wystąpią w grudniu w Warszawie i Poznaniu!

Editors

Możemy z przyjemnością potwierdzić, że w 2015 roku zespół Editors wróci do Polski! Brytyjczycy wystąpią w naszym kraju na dwóch koncertach – 10 grudnia w warszawskiej Progresji i 11 grudnia w poznańskiej Hali nr 2 MTP.

 

Editors wrócili! Pierwszym tego sygnałem jest utwór „No Harm”, który powstał w trakcie sesji nagraniowych w Szkocji i którego posłuchać można na oficjalnej stronie zespołu – www.editorsofficial.com. Aktualnie muzycy pracują nad zamknięciem prac nad płytą, której premiera planowana jest na jesień tego roku. Będzie to pierwszy album, który muzycy wyprodukują samodzielnie, za mix odpowiadać ma natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins).

 

Ostatni album Editors – „The Weight Of Your Love” z 2013 roku – został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność na całym świecie, a zespół intensywnie koncertował w ramach jego promocji, występując na najważniejszych scenach festiwalowych (m.in. w Glastonbury i Reading) i klubowych. Brytyjczyków można było zobaczyć z tym materiałem także w Polsce, na koncertach w Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

 

„The Weight Of Your Love” był czwartym krążkiem w karierze zespołu. Poprzedziły go „In This Light And On This Evening” z 2009 roku, „An End Has A Start” z 2007 i debiutancki „The Back Room” z roku 2005.

 

Bilety na koncerty Editors w Warszawie i Poznaniu trafią do sprzedaży 30 kwietnia i dostępne będą na stronach www.go-ahead.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

 

Zapraszamy!