Vixen: start pre-orderu 2 płyt i premiera „75% EP”!

projekt – Kamil Bartosz

18.06 pod adresem: https://bit.ly/2AIMffH ruszyła przedsprzedaż 2 wydawnictw Vixena. W MaxFloSklepie dostępny jest dwupłytowy album „Serce”, a także reedycja kultowego krążka „Kontinuum”. Równolegle na MaxFloRecTV trafiła kolejna odsłona klipowego serialu z udziałem artysty. Singiel „Luz na spince” promuje jego 3. tegoroczne EP

Longplay „Serce” to dwupłytowe wydawnictwo, na którym znajdą się pozycje ze wszystkich tegorocznych epek Vixena uzupełnione o nowe, nigdzie niepublikowane utwory. Zamawiając „Serce” w pre-orderze, warto zwrócić uwagę na atrakcyjne bonusy, których ubywa wraz z upływem czasu. Wyłącznie do zamówień złożonych do czwartku, 20.06, dołączane będą m.in.: zaproszenia na prywatny koncert Vixena, autografy z imienną dedykacją, filmy z podziękowaniami, pakiety zniżek na poprzednie płyty artysty czy… numer telefonu do rapera! Pełna lista dodatków dostępna jest na www.MaxFloSklep.pl. Jakby tego było mało, w MaxFloSklepie ruszyła również przedsprzedaż reedycji kultowego „Kontinuum” Vixena. Oba krążki fizycznie znajdą się na półkach sklepowych we wrześniu br.

Premierowy numer na kanale MaxFloRecTV zatytułowany jest „Luz na spince”. Za jego produkcję muzyczną odpowiada Varhlak. Gościnną zwrotkę dołożył natomiast Meek, Oh Why?. Utwór promuje krążek „75% EP” dostępny już w wersji cyfrowej – do pobrania w MaxFloSklepie lub do odsłuchania w najważniejszych serwisach: http://soundline.biz/Vixen75EP/.

projekt – Kamil Bartosz

„Luz na spince” to już przedostatnia część klipowego miniserialu z udziałem Vixena. Poprzednie odcinki są do obejrzenia tutaj: http://bit.ly/2WQSbCZ. Za realizację serii teledysków odpowiada ekipa 9LITER FILMY.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)