Smolasty szybko został 'milionerem’!

Tylko cztery dni potrzebował najnowszy teledysk Smolastego na przekroczenie miliona wyświetleń w serwisie youtube. Ponadto klip do utworu 'Tusz’, z gościnnym udziałem Tymka, kolejny już dzień zajmuje pierwsze miejsce na karcie na czasie tego serwisu. Oznacza to, że nie ma obecnie popularniejszego video w polskim internecie!

To bardzo osobisty kawałek, w którym podejmuję temat odnajdywania samego siebie w świecie pozornych relacji i materialnego blasku. Gościnnie pojawił się Tymek, gdyż uważam, że poza świetnym głosem ma na tej płaszczyźnie również coś do powiedzenia – tak o nowym singlu wypowiada się Smolasty.

Singiel i teledysk 'Tusz’ to otwarcie nowego rozdziału w twórczości Smolastego i pierwsza zapowiedź drugiego albumu artysty, nad którym obecnie intensywnie pracuje.

Debiutancka płyta Smolastego ‘Fake Love’ ujrzała światło dziennie 7 września ubiegłego roku i uzyskała status ‘złotej’, a single ‘Uzaleźniony’ i ‘Fake Love’ promujące to wydawnictwo zostały nagrodzone ‘platynowymi płytami’.

Posłuchaj singla w serwisach cyfrowych