Disturbed ujawnia specjalną wiadomość dla fanów! Koncert w Polsce już 20 czerwca!

Dwukrotni laureaci Grammy, fantastyczna amerykańska formacja Disturbed, rozpoczyna dziś największą w karierze europejską trasę koncertową! Równolegle z tym wydarzeniem Disturbed dzielą się z fanami wyjątkowym przesłaniem o jedności i nadziei w trudnych życiowych momentach, takich jak depresja czy nałogi.

Wkrótce pozytywne przesłanie usłyszą na żywo fani, którzy wybiorą się na polski koncert Disturbed. Formacja z Chicago wystąpi na warszawskim Torwarze 20 czerwca 2019 roku!

Piosenka „A Reason To Fight„, będąca obecnie numerem 1 w amerykańskim Rock Radio. W jej tekście wokalista David Drainman namawia słuchaczy do tego, aby mierzyli się ze swoimi słabościami, konkretnie uzależnieniami od substancji i depresją, rozmawiali o nich oraz by mieli świadomość tego, że w walce o powrót do normalności nie są sami. Są to sprawy bliskie także muzykom Disturbed. 

Utwór prezentowany był już na trasie amerykańskiej, a Disturbed dyskutowali o nim również z fanami za pośrednictwem social media. Rafa Alcantra wyreżyserował klip, którego celem jest przezwyciężeniem stygmatów związanych z depresją i uzależnieniami.  

„Demony znane jako uzależnienia, są prawdziwe i zabrały zbyt wcześnie wielu z tych, których kochamy. Ci, którzy nie zostali zabrani, walczą każdego dnia o przetrwanie, trzymając demony na dystans. Naszym zadaniem jest, aby nasi przyjaciele dzięki nam wiedzieli, że nie zostali sami w tej walce, że nie mają się czego wstydzić, że będziemy walczyć razem z nimi” – mówił David. 

„Znam ludzi, którzy walczą z nałogami i przekonali się, że jeśli pokazują swój wstyd, zawodzą w ten sposób swoich bliskich. Chcieliśmy napisać piosenkę, w której zawarte będzie pozytywne przesłanie dla takich ludzi. By byli pełni nadziei i za nic się nie poddawali. Walka musi trwać każdego dnia, ale jest światło na końcu tego tunelu” – dodawał gitarzysta Dan Donegan. 

Oficjalny teledys do „A Reason To Fight” obejrzano już ponad 9 milionów razy! 

Evolution” jest następczynią płyty „Immortalized” z 2015 roku, na której znalazła się genialna przeróbka „The Sound of Silence” (potrójna platyna) z repertuaru duetu Simon And Garfunkel, pochwalona przez samego Paula Simona i nominowana do Grammy. Materiał został nagrany w Las Vegas z Kevinem Churko (m.in. Ozzy Osbourne, „Immortalized” Disturbed) za konsoletą. Disturbed nagrywał materiał w składzie: David Draiman (wokal), Dan Donegan (gitara), Mike Wengren (perkusja) i John Moyer (gitara basowa). 

Disturbed to jedna z najbardziej cenionych formacji metalowych w USA, której pięć kolejnych płyt (począwszy od „Believe”) zadebiutowało na szczycie notowania „Billboardu”. Do tej pory zespół sprzedał ponad 16 mln płyt i wylansował 12 singli numer jeden. 

POSŁUCHAJ ALBUMU „EVOLUTION”