Klasiik x Eigus „W twojej głowie” – drugi singiel oraz start preorderu „Tragicznego Mixtape’u”

Klasiik - Tragiczny Mixtape - ok³adka-2

Vibe2NES oraz Klasiik przedstawiają drugi singiel z nadchodzącego projektu pt. „Tragiczny Mixtape”. „W twojej głowie” jest numerem wyprodukowany przez Eigusa. Zapraszamy do odsłuchu. Czekajcie na mixtape!

* Sprawdź drugi singiel pt. „W twojej głowie”:

 

 

* Pierwszy singiel pt. „Orange”:

 

 

 

Ponadto Vibe2NES rusza z preorderem na limitowany nakład wersji fizycznej. Płyta w cenie 20 PLN! Polecamy zakup.

* Zamów preorder na http://viben2es.pl/klasiik

 

Klasiik o „Tragicznym MIXTAPie”:

 

„Nazwa nie jest przypadkowa. Zarówno jest nawiązaniem do poprzedniego mikstejpu („dopuszczający”), jak i do planowanej po nim płyty („In Medias Res”). Tak samo jak w przypadku „dopuszczającego” i „Liceum Ogólnokształcącego”, ten mixtape jest swego rodzaju zapowiedzią nadchodzącego albumu. Jednocześnie jest takim etapem przejściowym – pożegnaniem z truskulem i wejściem w obszerny świat syntezatorów, wolnych/szybkich temp, kombinacji flow, nieograniczonych możliwości tworzenia.”

Klasiik – podziemny warszawski raper, działający na scenie około 15 lat – zarówno studyjnie, jak i na wolnym mikrofonie. Można kojarzyć go z takimi projektami jak Freestyle Palace, czy Alko Al-Kaida. Ostatnim materiałem, który mogliśmy usłyszeć od Klasiika był maxi-singiel „Jak się czujesz? / Błędne koło” wypuszczony cztery lata temu, w marcu 2011 roku oraz „Hip Hop Kemp Bootleg 2013” przygotowany specjalnie na HHK 2013 i wypuszczony w ściśle limitowanym nakładzie.

Więcej na www.fb.com/klasiik www.vibe2nes.pl