Marina ujawnia nowy singiel „Orange Trees” Premiera albumu „Love + Fear” już 26 kwietnia 2019!

Określana wizjonerką popu MARINA, wcześniej znana jako Marina And The Diamonds, ujawniła trzeciego singla zwiastującego jej czwarty album. Piosenka nosi tytuł „Orange Trees„, a płyta, z której pochodzi, „Love + Fear„, ukaże się 26 kwietnia 2019 roku. 

POSŁUCHAJ SINGLA „ORANGE TREES”

Utwór „Orange Trees” pochodzi z części „Love„. Za jego produkcję odpowiada Oscar Gorres (Britney Spears, Taylor Swift, Maroon 5). Jest on także współautorem piosenki wraz z Mariną, Jakobem Jerlstromem i Erikiem Hassle. Artystka zachęca w utworze, aby rozkoszować się cudami natury. Nie bez powodu teledysk do „Orange Trees” nakręcono w pięknych okolicznościach przyrody, w Meksyku. Za reżyserię odpowiada laureatka Grammy Sophie Muller.

Z płyty „Love + Fear” wcześniej poznaliśmy dwa utwory: „Handmade Heaven” oraz „Superstar„. Marina niebawem pojawi się na specjalnym, jednorazowym evencie w The School of Life. W ramach tak zwanych Life Lessons artystka będzie rozmawiać z psycholog kliniczną Tanyą Byron. Tematem będzie, chociażby praca nad nową płytą i jak pomogła ona w refleksji nad dotychczasowymi doświadczeniami życiowymi. Spotkanie zapowiedziane jest na 5 kwietnia w The Emmanuel Centre. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.theschooloflife.com/london/classroom/life-lessons-with-marina/  

Podczas czteroletniej przerwy Marina próbowała odkryć prawdziwą siebie, stworzyła MarinaBook, w której poruszała ważne dla siebie tematy pozamuzyczne, a także wróciła na studia na uniwersytecie. Na uczelni zgłębiała osobowość człowieka i teorię więzi. Teraz zamierza brać czynny udziału w naukowych wydarzeniach i warsztatach, które tematem są relacje społeczne. 

ZOBACZ ZWIASTUN ALBUM
„LOVE + FEAR”
Artystka zadebiutowała albumem „The Family Jewels” (2010; złoto na Wyspach) potem był „Electra Heart” (2012; numer 1 na Wyspach). Na koncie Mariny jest ponad 800 mln streamów oraz przeszło 400 mln obejrzeń teledysków. Trzy z jej płyt znalazło się w Top 10 brytyjskiego notowania. Album „FROOT” znalazł się w Top 10 na SoundScan/Billboard 200 oraz osiągnął miejsce czwarte na Top Albums Chart. Zebrał doskonałe recenzje i zdobył szczyty list iTunes Top Albums w USA, Argentynie, Grecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii.