Kate Bush od strony jakiej nie znacie! Album „The Other Sides” już dostępny!

34 piosenki składają się na wyjątkowy album legendarnej wokalistki. „The Other Sides” to  biały kruk w dyskografii angielskiej wokalistki.

Składający się z czterech płyt CD zestaw „The Other Sides” zawiera strony B singli, miksy z 12-calowych płytek, covery i rarytasy. Jedna z płyt jest w całości poświęcona przeróbkom. Kate Bush mierzy się na niej między innymi z „Rocket Man” i „Candle In The Wind” Eltona Johna, czy „The Man I Love” George’a i Iry Gershwinów. Wśród rarytasów znajdziemy, chociażby „Brazil” z tak samo zatytułowanego filmu, „Lyra” z obrazu „The Golden Compass”, „Be Kind to My Mistakes” z filmu Nica Roega „Castaway” oraz „Humming”, wcześniej niepublikowana wersja demo.

„The Other Sides” jest ostatnim wydawnictwem, jakie wchodzi w skład projektu wznowień całego dorobku płytowego Kate Bush. Zapoczątkowany został w listopadzie 2018 roku reedycjami na winylu i kompakcie w formie boxów. Rarytasy również się w nim znalazły. Teraz jednak pojawią się jako samodzielne wydawnictwo.


Na okoliczność pojawienia się zestawu, odświeżono też trzy wideoklipy: „Rocket Man”, „Under The Ivy” i „The Man I Love”.