Kolejna odsłona albumu The Cinematic Orchestra „To Believe”: znakomity singiel „A Promise” z udziałem Heidi Vogel

The Cinematic Orchestra odkrywają kolejny fragment długo wyczekiwanego krążka „To Believe”.  „A Promise” z gościnnym udziałem Heidi Vogel to kolejne wspaniałe świadectwo ich niezwykłego stylu: intymna, ale daleka od taniego sentymentalizmu piosenka z pełnym emocji popisem wokalnym Heidi Vogel, epicką aranżacją smyków autorstwa Miguela Atwood Fergusona i pulsującym rytmem bębnów Luke’a Flowersa. To trzecia odsłona nowego albumu orkiestry Jasona Swinscoe – po świetnych singlach „To Believe z wokalem Mosesa Sumneya oraz „A Caged Bird / Imitations Of Life” z gościnnym udziałem Roots Manuva.Album „To Believe” to wielki powrót The Cinematic Orchestra po 12 latach milczenia.

Do fascynacji dorobkiem brytyjskiej grupy przyznają się tacy giganci  współczesnej sceny jak Kamasi Washington, Bonobo, Ólafur Arnalds, BADBADNOTGOOD czy Floating Points. Od czasu przełomowego debiutu „Motion” z 1999 zespół sprzedał setki tysięcy płyt a ich piosenki pojawiały się w takich serialach i filmach jak „Orange Is The New Black”, „Homeland”,  „Chirurdzy”, „The Crimson Wing” czy „Teoria wszystkiego”.Premiera płyty „To Believe” już 15 marca, zaś w dniach 17-21 maja grupa zagra pięć koncertów nad Wisłą, kolejno: we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Poznaniu.

Bilety na koncerty w sprzedaży za pośrednictwem  Biletomat.pl, Ticketmaster.pl, Eventim.pl., Going.pl oraz Empikbilety.pl


The Cinematic Orchestra

 „A Promise”


co.lnk.to/a-promiseAF