Różne barwy miłości w teledysku do najnowszej kolaboracji Aleca Benjamina 🏳️‍🌈

Alec Benjamin połączył siły z czterokrotnie nominowaną do Grammy kanadyjską piosenkarką Alessią Carą. Efektem jest nowa wersja piosenki „Let Me Down Slowly„, do której powstał poruszający teledysk. 

Przypomnijmy, że w sobotę Alec wystąpił na wyprzedanym koncercie w Warszawie, na którym wykonał piosenki z wydanego 16 listopada 2018 roku mixtape’u Narrated For You. Jako support wystąpił brytyjski wokalista i kompozytor Plested, współautor m. in. takich hitów jak „TouchLittle Mix oraz „Remind Me to ForgetKygo.

Obecnie piosenki Aleca są odtwarzane w streamingu w ilości 18 mln razy w tygodniu! Artysta niedawno pojawił się także w popularnym show The Late Late Show with James Corden, w którym wykonał „Let Me Down Slowly„. Mixtape’u Aleca do tej pory posłuchano w streamingu ponad 242 mln razy. Twórczość artysty komplementował między innymi jego wielki idol, John Mayer. Co więcej, zaprosił on Benjamina do swojego live’u na Instagramie, gdzie panowie wykonali utwory Aleca „Death Of A Hero” i „Annabelle’s Homework„.