Clock Machine z kolejną zapowiedzią albumu. Zapada „Noc”

Clock Machine to jedno z odkryć ostatnich lat, które na każdym kroku stara się zaskoczyć fanów. Po świetnie przyjętych rockowych krążkach, skręcają na nieznane do tej pory muzyczne terytoria. „Noc” jest wszystkim, co kojarzy nam się z tym słowem – zmysłowością, tańcem, niepokojem, tajemnicą i mrokiem. Wszystkie te aspekty można znaleźć w klipie do utworu, który zahipnotyzuje Was swoim klimatem.

Teledysk do utworu Clock Machine – „Noc” można oglądać tutaj: Clock Machine to zespół, który wydawałoby się, że zaistniał już na polskiej scenie muzycznej. Ma swoją grupę fanów oraz dziennikarzy, którzy lubią grać i opisywać ich muzykę. Są tacy, którzy od lat nie mogą przestać wsłuchiwać się w niesamowity głos Igora Walaszka. Jednak krakowski projekt nie spoczął na laurach. Na trzeciej długogrającej płycie formacja pokazuje swoje zupełnie nowe oblicze. W zmodyfikowanym składzie, z głowami pełnymi pomysłów, na płycie „Prognozy” będą czarować jeszcze bardziej.

Niedługo będzie można zobaczyć zespół na koncertach w 11 miastach w Polsce: Clock Machine / 07.03 / Rzeszów / Klub Vinyl Clock Machine / 08.03 / Bogatynia / Ośrodek Kultury Clock Machine / 09.03 / Wrocław / Stary Klasztor Clock Machine / 14.03 / Poznań / Klub U Bazyla Clock Machine / 15.03 / Warszawa / NIEBO Clock Machine / 16.03 / Sopot / Sfinks700 Clock Machine / 23.03 / Radom / Amfiteatr Clock Machine / 24.03 / Łódź / Scenografia Clock Machine / 28.03 / Kraków / Klub Studio Clock Machine / 29.03 / Katowice / Królestwo Clock Machine / 30.03 / Lublin / Dom Kultury