Ostatnia zapowiedź debiutanckiej płyty Kwiatu Jabłoni – Nic więcej

Po wielkim sukcesie Dziś późno pójdę spać i NiemożliweKwiat Jabłoni prezentuje trzeci singiel zapowiadający debiutancki album. Duet tym razem postawił na nieco żywszą kompozycję. „Nic więcej” można zobaczyć w odsłonie live oraz posłuchać w serwisach streamingowych wersji studyjnej.


Posłuchaj – http://smarturl.it/KwiatJabloniNic


Zobacz live –  


Czasami zapominamy co to znaczy być szczęśliwym. Przyszło nam żyć w świecie, w którym nie mamy żadnych ograniczeń – możemy być kim chcemy, gdzie chcemy, możemy być kowalami własnego losu, architektami sukcesu. Możemy codziennie pokonywać siebie, codziennie wygrywać, codziennie robić o jedną pompkę więcej. W tej szalonej pogoni za nieuchwytnym horyzontem sukcesu zapominamy, że w szczęściu może chodzić o coś zupełnie innego. Na przykład o obecność drugiej osoby. Być może wystarczy, że po prostu JESTEM dla kogoś, podczas gdy ten ktoś JEST dla mnie. (Jacek Sienkiewicz) 

Rodzeństwo Sienkiewiczów śpiewa o życiu chwilą, próbach cieszenia się tym, co mamy, o ucieczce od konsumpcjonizmu i świata przesyconego pogonią za sukcesem, skłaniają słuchaczy do namysłu i nie pozostawiają obojętnym. „Niemożliwe” to album głęboko poruszający zarówno słowami, jak i muzyką. 
Pod koniec lutego zespół wyruszy w trasę promującą album „niemożliwe”. Kwiat Jabłoni szykuje niespodzianki i już nie może doczekać się kolejnego spotkania ze słuchaczami. 
27 LUTEGO – WROCŁAW – STARY KLASZTOR
28 LUTEGO – ZIELONA GÓRA – KAWON 02 MARCA – BYDGOSZCZ – ESTRADA STAGEBAR 08 MARCA – ZABRZE – CK WIATRAK 15 MARCA – LUBLIN – DOM KULTURY  17 MARCA – WARSZAWA – NIEBO 22 MARCA – BIAŁYSTOK – ZMIANA KLIMATU  28 MARCA – OLSZTYN – NOWY ANDERGRANT 29 MARCA – WILNO – DOM KULTURY POLSKIEJ  03 KWIETNIA – ŁÓDŹ – SCENOGRAFIA 04 KWIETNIA – RZESZÓW – LUKR 05 KWIETNIA – KRAKÓW – KLUB STUDIO 13 KWIETNIA – SZCZECIN – KOLUMBA 4 14 KWIETNIA – TORUŃ – LIZARD KING 24 KWIETNIA – GDAŃSK – PARLAMENT 25-27 KWIETNIA – POZNAŃ – ENEA SPRING BREAK FESTIVAL