Miłość od pierwszego wejrzenia w wersji latino!Posłuchaj nowego singla Piso 21 „Te Vi”

Pablo Mejía (Pablito), Juan David Huertas (El Profe), David Escobar (Dim) i Juan David Castaño (El Llane), czyli najpopularniejszy obecnie w krajach latynoskich kolumbijski popowy zespół Piso 21, prezentuje nowy utwór "Te Vi", z gościnnym udziałem rapera Micro Tdh.

Piso 21 & Micro TDH - Te Vi

Brzmienie pełnej energii piosenki o miłości od pierwszego wejrzenia, mającej w sobie szczyptę klimatu calypso, jest dziełem kolumbijskiego producenta Daniela Oviedo, który posługuje się pseudonimem Ovy On The Drums

Barwny teledysk do niej nakręcono w rodzinnym Medelin, a wyreżyserował go Harold z 36 Grados. Pojawiają się w nim także Micro Tdh i Ovy On The Drums

Dodajmy jeszcze, że Piso 21 niedawno wystąpili gościnnie w talent show "The Voice Of Mexico", co odbiło się głośnym echem. Zespół pojawił się też na gali Los 40 Music Awards 2018 w Madrycie. Kanał youtube'owy Kolumbijczyków zanotował już ponad 3 mld odwiedzin! 

Zespół Piso 21, który istnieje od 2007 roku, od 2016 roku nagrywa dla meksykańskiego oddziału wytwórni Warner. Ostatnia płyta Kolumbijczyków to "Ubuntu" z maja 2018 roku. Również w tym roku muzycy pojawili się na singlu Robina Schulza "Oh Child". Na koncie panowie mają też współpracę z Anne-Marie (singel "Besándote" z 2017 roku).